Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Rosé gouden armband met diamant, Fope
Resultaat: 2.250 EUR

Rosé gouden armband, 750/000, flex it bracelet met diamant, ca 0,10 ct. Gemerkt: Fope model Vendôme. Breedte 8 mm. ca 19,0 gram. In zeer goede staat. WVP €4300,-

Gouden broche paradijsvogel met turkoois
Resultaat: 2.250 EUR

Geelgouden broche, 750/000, in de vorm van een paradijsvogel, royaal bezet met turkooisstenen, rond en ovaal cabouchon geslepen. 88x120mm. ca 41,9 gram. In goede staat.

Gouden oorstekers, Cleef & Arpels
Resultaat: 2.000 EUR

Prachtige geelgouden oorstekers, 750/000, met parelmoer en diamant. Gemerkt: Van Cleef & Arpels, model alhambra, in de vorm van een klaver met een bewerkte geelgouden rand. Voorzien van parelmoerinleg...

Witgouden armband met diamant, bol, Fope
Resultaat: 2.000 EUR

Witgouden armband, 750/000, voorzien van elastische schakels met een rond detail bezet met diamanten, totaal ca 0,37 ct. Fope flex'it Eka. entirely, ca 15,6 gram. In zeer goede staat. WVP € 5060,-

Witgouden armband, Fope
Resultaat: 1.900 EUR

Witgouden armband, 750/000, flex it bracelet. Gemerkt: Fope model Vendôme. Breedte 8 mm. ca 19,6 gram. In zeer goede staat. WVP €4000,-

Kapitaal parel collier
Resultaat: 1.600 EUR

Kapitaal parelcollier met witgouden sluiting, 585/000, met diamant en aquamarijn. Collier met 2 rijen cultivé parels, ø 9,5mm, bevestigd aan een achtkantige opengewerkte witgouden sluiting in het midd...

Gouden handgemaakte hanger met collier
Resultaat: 1.500 EUR

Gouden collier met bijzondere gouden hanger, 585/000. Collier met wit- en geelgouden bolle schakels, om en om, met daaraan een handgemaakte grote roodgouden hangeroog met daaraan een trinity hanger me...

Witgouden rijring met diamant
Resultaat: 1.500 EUR

Witgouden rijring, 750/000, met 7 diamanten. Grove rijring met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,50 ct. geplaatst in een 4 poots chaton. Breedte 4,5mm ø 6. Totaal ca 5,2 gram. In goede staat

Zilveren choker met oud diamant
Resultaat: 1.500 EUR

Zilveren collier, 835/000, met achtvormige schakels bezet met een diamant met een oud slijpsel. In het midden van het collier zit een opengewerkte element bezet met 4 roosgeslepen diamanten, 3xø 3,5mm...

Geelgouden armband met diamant, Fope
Resultaat: 1.400 EUR

Geelgouden armband, 750/000, flex it bracelet met diamant, ca 0,10 ct. Gemerkt: Fope model Vendôme. Breedte 8 mm. ca 19,6 gram. In zeer goede staat. WVP €4300,-

Gouden armband met lapis lazuli
Resultaat: 1.400 EUR

Geelgouden armband, 750/000, met lapis lazuli. Schakelarmband met 3 gouden discusvormige schakels en schakels met lapis lazuli. Met grote sierlijke sluiting. Breedte 12 mm, ca 20 cm. ca 20,5 gram. In ...

Ebel Wave
Resultaat: 1.300 EUR

Ebel Wave damesmodel, staal met goud, voorzien parelmoer wijzerplaat met 8 diamanten en een lunette bezet met 58 diamanten. kastnummer: 03.115.1035S. Voorzien van vouwsluiting. 20 cm. Gedragen in goed...

Omega seamaster Vintage
Resultaat: 1.200 EUR

Omega Seamaster automatic chronograph horloge model "Jedi" met stalen kast, blauwe wijzerplaat en goudkleurige rand voor de tachymeter. ø 39mm. Met originele stalen band. (aanzetstukken ontbreken.) we...

Geelgouden armband, bol, met hanger
Resultaat: 1.100 EUR

Geelgouden armband met cliphanger, 750/000 . Reflex armband, merk Bron, eindeloos, gemaakt met bolletjes, ø 5mm. En versierd met een goud opengewerkte bolhanger, gemerkt Tirisi Moda, Copacabana, groo...

Geelgouden armband bolgevlochten, Fope
Resultaat: 1.000 EUR

Geelgouden bolgevlochten armband, 750/000, flex it. Gemerkt Fope model Solo. ø 5 mm. ca 15,9 gram. In zeer goede staat. WVP €2800,-

Gouden broche met bloemen, Bonebakker
Resultaat: 950 EUR

Sierlijke geelgouden broche, 750/000, met 3 uitgewerkte bloemen voorzien van een matte bewerking met als hart een robijn, saffier en briljant geslepen diamant, ca 0,15 ct. Daarnaast is de broche versi...

Parelarmband met witgouden sluiting en saffier
Resultaat: 850 EUR

Parelarmband met witgouden sluiting bezet met saffier, 585/000. Armband met 3 rijen cultivé parels, ø 7mm, bevestigd aan een langwerpig slot met lijnen bewerking en bezet met 10 rond gefacetteerde bla...

Witgouden armband bolgevlochten, Fope
Resultaat: 850 EUR

Witgouden bolgevlochten armband, 750/000, flex it. Gemerkt Fope model Solo. ø 5 mm. ca 16,4 gram. In zeer goede staat. WVP €2800,-

Gouden schakelarmband
Resultaat: 800 EUR

Grove geelgouden schakelarmband, 585/000, met een soort hoefijzerachtige schakel bevestigd aan een grote draaibare karabijnhaak. ø 8mm. 20 cm. ca 18 gram. In zeer goede staat

Witgouden horloge OGOLD
Resultaat: 800 EUR

Witgouden horloge, 585/000, met diamant. Dameshorloge met een ronde kast versierd met een lunette bezet met 20 briljant geslepen diamanten. De verlopende gevlochten band is voorzien van een parelrand ...

Gouden ring met diamant en robijn
Resultaat: 800 EUR

Sierlijke geelgouden slagring, 585/000, met robijn en diamant. Slagring met bolle band en aan de kop gestileerde slangenkoppen versierd met een ovaal gefacetteerde robijnen en een rail met 3 carree ge...

Rosé gouden armband, diskvormig
Resultaat: 750 EUR

Rosé gouden armband, 750/000, met diskvormig schakels voorzien van een hamerslag bewerking. Gemerkt Bron, Smartflex. ø11,5 mm. ca 18,9 gram In zeer goede staat. WVP € 2250,-

Witgouden armband, bol, met harthanger
Resultaat: 750 EUR

Witgouden armband, 750/000 met hartvormige cliphanger goud met zilver. Reflex armband, merk Bron, eindeloos, gemaakt met bolletjes, ø 6mm. En versierd met een witgoud en deels zilveren harthanger, 750...

Gouden armband met bloedkoraal
Resultaat: 750 EUR

Sierlijke geelgouden armband, 585/000, met bloedkoraal. Armband met 8 ronde schakels voorzien van een rozet bezet met elk 9 cabouchon geslepen bloedkoralen. Tussen de rozetten zitten markiesvormige ge...