Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote 18e eeuwse Chinese beker, H 9,5 cm. 7653
Grote 18e eeuwse Chinese beker, H 9,5 cm.
Startprijs 120 EUR
Lot 18e eeuws Chinees porselein 7654
Lot 18e eeuws Chinees porselein
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Drie-delig 17e - 18e eeuws Chinees kaststel 7655
Drie-delig 17e - 18e eeuws Chinees kaststel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Vier delen Chinees porselein 7656
Vier delen Chinees porselein

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese pijpvaas, H 24,5 cm. 7657
Chinese pijpvaas, H 24,5 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Vijf Japanse Imari borden Ø 23,5 cm. 7658
Vijf Japanse Imari borden Ø 23,5 cm.

Resultaat:

90 EUR

Twee Chinese vazen, H 25,5 cm. 7659
Twee Chinese vazen, H 25,5 cm.
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Chinese natuurstenen vleermuis 7660
Chinese natuurstenen vleermuis

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Twee Chinese Imari vazen, H 11 cm. 7661
Twee Chinese Imari vazen, H 11 cm.

Resultaat:

60 EUR

Grote Chinese Kantonese kom Ø 29,5 cm. 7662
Grote Chinese Kantonese kom Ø 29,5 cm.
Startprijs 350 EUR
Zeer grote Chinese Kantonese kom Ø 34 cm. 7663
Zeer grote Chinese Kantonese kom Ø 34 cm.
Startprijs 500 EUR
Drie Chinese Kantonese borden Ø 20 cm. 7664
Drie Chinese Kantonese borden Ø 20 cm.
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Chinese theebus, H 13,5 cm. 7665
Chinese theebus, H 13,5 cm.

Resultaat:

300 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese Imari kop+schotels 7666
Drie 18e eeuwse Chinese Imari kop+schotels
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Twee Japanse Imari schoenen 7667
Twee Japanse Imari schoenen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Vier delen Chinees cargo aardewerk 7668
Vier delen Chinees cargo aardewerk

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antiek Japans Satsuma servies 7669
Antiek Japans Satsuma servies

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese kop + schotels 7670
Drie 18e eeuwse Chinese kop + schotels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuws Chinees Imari porselein 7671
Lot 18e eeuws Chinees Imari porselein

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Twee Chinese schotels Ø 22 cm. 7672
Twee Chinese schotels Ø 22 cm.

Resultaat:

80 EUR

Zes Japanse Imari kop + schotels 7673
Zes Japanse Imari kop + schotels
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Lot 18e eeuws Chinees porselein 7674
Lot 18e eeuws Chinees porselein

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Grote Chinese klapmutskom Ø 20 cm. 7675
Grote Chinese klapmutskom Ø 20 cm.

Resultaat:

200 EUR

Twee Chinese vazen, H 17 cm. 7676
Twee Chinese vazen, H 17 cm.
Startprijs 70 EUR