Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Drie delen Chinees speksteen 7677
Drie delen Chinees speksteen

Resultaat:

150 EUR

Twee antieke Chinese Imari chocolade-koppen 7678
Twee antieke Chinese Imari chocolade-koppen
Startprijs 40 EUR
Verkocht
18e Eeuwse diepe Chinese schotel Ø 27,8 cm. 7679
18e Eeuwse diepe Chinese schotel Ø 27,8 cm.

Resultaat:

80 EUR

Twee antieke Japanse Kutani plantenhangers 7680
Twee antieke Japanse Kutani plantenhangers
Startprijs 40 EUR
Kang Xi theebus met zilverwerk 7681
Kang Xi theebus met zilverwerk
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Chinese penselenpot Ø 22 cm. 7682
Chinese penselenpot Ø 22 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Twee antieke Chinese jardinieres, 1900 7683
Twee antieke Chinese jardinieres, 1900

Resultaat:

30 EUR

18e Eeuwse Chinese Imari trekpot Ø 9 cm. 7684
18e Eeuwse Chinese Imari trekpot Ø 9 cm.
Startprijs 200 EUR
Chinese Imari trekpotje Ø 9 cm. 7685
Chinese Imari trekpotje Ø 9 cm.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
18e Eeuws Chinese schotel Ø 27,7 cm. 7686
18e Eeuws Chinese schotel Ø 27,7 cm.

Resultaat:

110 EUR

Stel Japanse Imari sierschotels Ø 37 - 38 cm. 7687
Stel Japanse Imari sierschotels Ø 37 - 38 cm.
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Oude Chinese sculptuur, H 15 cm. 7688
Oude Chinese sculptuur, H 15 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Twee Chinese sculpturen, H 44 - 47 cm. 7689
Twee Chinese sculpturen, H 44 - 47 cm.

Resultaat:

70 EUR

Zes 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden, 21 x 21 cm. 7690
Zes 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden, 21 x 21 cm.
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Twee Chinese Familie Verte vazen, H 45 cm. 7691
Twee Chinese Familie Verte vazen, H 45 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Twee cloissone vazen op sokkel, H 25 cm. 7692
Twee cloissone vazen op sokkel, H 25 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Japanse Satsuma lampenvoet 7693
Japanse Satsuma lampenvoet

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen, H 26 cm. 7694
Twee Chinese vazen, H 26 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese dekschaal 7695
18e Eeuwse Chinese dekschaal

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
4x Chinese roomborden 7696
4x Chinese roomborden

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Chinese gemberpot Ø 22 cm. 7697
Chinese gemberpot Ø 22 cm.

Resultaat:

275 EUR

Vier Chinees schotels Ø 16,7 cm. 7698
Vier Chinees schotels Ø 16,7 cm.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Vijf Chinese schotels Ø 17 cm. 7699
Vijf Chinese schotels Ø 17 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese Mei Ping vaas, H 37 cm. 7700
Chinese Mei Ping vaas, H 37 cm.

Resultaat:

1.100 EUR