Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Drie antieke Chinese kommen 7701
Drie antieke Chinese kommen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Lot antiek Japans Kutani (5x) 7702
Lot antiek Japans Kutani (5x)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Japanse Kutani pot, H 30 cm. 7703
Japanse Kutani pot, H 30 cm.

Resultaat:

60 EUR

Antieke Chinese vaas, H 31 cm. 7704
Antieke Chinese vaas, H 31 cm.
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Chinees celadon bord Ø 25 cm. 7705
Chinees celadon bord Ø 25 cm.

Resultaat:

60 EUR

Twee delen Chinees Kanton 7706
Twee delen Chinees Kanton
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Twee delen antiek Japans Kutani porselein 7707
Twee delen antiek Japans Kutani porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee Japanse Kutani borden Ø 30,7 cm. 7708
Twee Japanse Kutani borden Ø 30,7 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee Kutani knobbelvazen, H 19 cm. 7709
Twee Kutani knobbelvazen, H 19 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese antieke celadon schaal Ø 12,5 cm. 7710
Chinese antieke celadon schaal Ø 12,5 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Drie delen Chinees porselein 7711
Drie delen Chinees porselein

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (10x) 7712
Lot Chinees porselein (10x)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Vijf delen Chinees porselein 7713
Vijf delen Chinees porselein

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antiek Japans Kutani thee-servies 7714
Antiek Japans Kutani thee-servies

Resultaat:

30 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm. 7715
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm. 7716
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.

Resultaat:

250 EUR

5-Delig Chinees Imari kaststel 7717
5-Delig Chinees Imari kaststel
Startprijs 1.250 EUR
Chinese dekselpot 7718
Chinese dekselpot
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Twee bijzondere Satsuma dekselvazen 7719
Twee bijzondere Satsuma dekselvazen

Resultaat:

300 EUR

Twee Chinese vazen, Ø 14 cm. 7720
Twee Chinese vazen, Ø 14 cm.
Startprijs 60 EUR
Lot Chinees porselein (5x) 7721
Lot Chinees porselein (5x)
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Zes delen Chinees porselein 7722
Zes delen Chinees porselein

Resultaat:

50 EUR

Twee Chinese kommen 7723
Twee Chinese kommen
Startprijs 60 EUR
Chinees diep bord Ø 22 cm. 7724
Chinees diep bord Ø 22 cm.
Startprijs 200 EUR