Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Familie Rose bord Ø 25,8 cm. 7725
Familie Rose bord Ø 25,8 cm.

Resultaat:

400 EUR

18e Eeuws Chinees bord Ø 23 cm. 7726
18e Eeuws Chinees bord Ø 23 cm.
Startprijs 160 EUR
Set van zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,5 cm. 7727
Set van zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,5 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Grote Chinese Familie Rose gemberpot 7728
Grote Chinese Familie Rose gemberpot

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese wijnkan. 7729
18e Eeuwse Chinese wijnkan.

Resultaat:

300 EUR

Chinese penselenpot Ø 19 cm. 7730
Chinese penselenpot Ø 19 cm.
Startprijs 380 EUR
Chinese celadon pot 7731
Chinese celadon pot
Startprijs 225 EUR
Chinees Familie Verte drakenbord Ø 20,8 cm. 7732
Chinees Familie Verte drakenbord Ø 20,8 cm.
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Chinese pattipan 7733
Chinese pattipan

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese kom 7734
Chinese kom

Resultaat:

650 EUR

Japanse Imari schaal 7735
Japanse Imari schaal
Startprijs 170 EUR
Antieke Chinese wierookbrander 7736
Antieke Chinese wierookbrander
Startprijs 350 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Chinese trekpot 7737
18e Eeuwse Chinese trekpot

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Drie 19e eeuwse Imari borden 7738
Drie 19e eeuwse Imari borden

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Vijf delen antiek Japans Kutani porselein 7739
Vijf delen antiek Japans Kutani porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte vaas, H 38 cm. 7740
Chinese Familie Verte vaas, H 38 cm.

Resultaat:

200 EUR

Twee Japanse schotels 7741
Twee Japanse schotels
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Lot Chinees porselein (4) 7742
Lot Chinees porselein (4)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Twee Japanse Imari vazen 7743
Twee Japanse Imari vazen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Twee delen Imari porselein 7744
Twee delen Imari porselein

Resultaat:

70 EUR

Chinees bord Ø 20,3 cm. 7745
Chinees bord Ø 20,3 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinese pijpvaas, H 24 cm. 7746
Chinese pijpvaas, H 24 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinese vaas, H 32 cm. 7747
Chinese vaas, H 32 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese celadon vaas, H 16 cm. 7748
Chinese celadon vaas, H 16 cm.
Startprijs 200 EUR