Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese hangvitrine 4070
Chinese hangvitrine

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Industriële ladenkast 4025
Industriële ladenkast

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Vier-delig Italiaans bankstel 4157
Vier-delig Italiaans bankstel

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Antieke buffetkast, 1880 4133
Antieke buffetkast, 1880

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Mahonie bank met velours bekleding, 1820 4121
Mahonie bank met velours bekleding, 1820

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Wandconsole met vergulding 4045
Wandconsole met vergulding

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinees kamerscherm 4035
Chinees kamerscherm

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Italiaanse piedestal met putti 4012
Italiaanse piedestal met putti

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Engelse dekenkist 4075
18e Eeuwse Engelse dekenkist

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Italiaanse salontafel 4158
Italiaanse salontafel

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Drents kabinet + 6 kastkommen 4054
Drents kabinet + 6 kastkommen

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Twee spiegels 4281
Twee spiegels

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Engels cupboard 4265
Engels cupboard

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Italiaanse bijzettafel 4167
Italiaanse bijzettafel

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Hollandse commode 4108
Hollandse commode

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Neogotische klepbank 4051
Neogotische klepbank

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Antieke eiken wandtafel, 1800 4038
Antieke eiken wandtafel, 1800

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Wortelnoten commode 4033
Wortelnoten commode

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Antieke boekenkast, 1880 4029
Antieke boekenkast, 1880

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Vitrinekast 4007
Vitrinekast

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Antieke spiegel 4286
Antieke spiegel

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Italiaanse notenhouten armleunstoel met voetenbank 4276
Italiaanse notenhouten armleunstoel met voetenbank

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Vier lederen Fema Italy design stoelen 4211
Vier lederen Fema Italy design stoelen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Duitse mahomiehouten kast, 1860 4147
Duitse mahomiehouten kast, 1860

Resultaat:

250 EUR