Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen engel 5076
Bronzen engel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Bronzen ekster in Art Deco-stijl 5085
Bronzen ekster in Art Deco-stijl

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Erotisch bronzen beeld, H 43 cm. 5043
Erotisch bronzen beeld, H 43 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Gesigneerd bronzen figuur, Halfnaakte dame 5028
Gesigneerd bronzen figuur, Halfnaakte dame

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Twee oude bronzen figuren 5027
Twee oude bronzen figuren

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Windhond 5095
Bronzen figuur, Windhond

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Naakte man 5040
Bronzen figuur, Naakte man

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Bronzen Maribu op houten basement, H 26 cm. 5102
Bronzen Maribu op houten basement, H 26 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Uil in Art Deco-stijl 5088
Bronzen figuur, Uil in Art Deco-stijl

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Bronzen vogel in Art Deco-stijl, H 34 cm. 5073
Bronzen vogel in Art Deco-stijl, H 34 cm.

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Bronzen figuur door P. Lecourtier 5061
Bronzen figuur door P. Lecourtier

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Bronzen uil, H 24 cm. 5060
Bronzen uil, H 24 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Twee composiet figuren 5051
Twee composiet figuren

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Japans/Chinees bronzen figuur 5048
Japans/Chinees bronzen figuur

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Twee bronzen figuren 5026
Twee bronzen figuren

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Twee antieke Franse beelden 5022
Twee antieke Franse beelden

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Drie antieke Heilige beelden 5099
Drie antieke Heilige beelden

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee antieke Heilige beelden 5098
Twee antieke Heilige beelden

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Groot Heilig figuur, 1880 5096
Groot Heilig figuur, 1880

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Gestoken beeld, Krijger 5092
Gestoken beeld, Krijger

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Drie oude beelden 5078
Drie oude beelden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Jaguar 5074
Bronzen figuur, Jaguar

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Vier Chinese figuren 5068
Vier Chinese figuren

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Modern bronzen figuur 5056
Modern bronzen figuur

Resultaat:

100 EUR