Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Onduid. gesig., Erotische Perzische harem voorstelling 1353
Onduid. gesig., Erotische Perzische harem voorstelling

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Pierre Allechinsky, Autumn 1316
Pierre Allechinsky, Autumn

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Frans Baayens, Bosgezicht Twickel-Delden 1451
Frans Baayens, Bosgezicht Twickel-Delden

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
M. de Jongere, Bomschuiten op strand 1223
M. de Jongere, Bomschuiten op strand

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Langa, Landschap 1422
Langa, Landschap

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Hippolyte  van Soom, Landschap met boerin en rivier 1387
Hippolyte van Soom, Landschap met boerin en rivier

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Corneille, Abstract 1307
Corneille, Abstract

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
J. Miedema, Hollands melkmeisje bij zonnig dorp 1031
J. Miedema, Hollands melkmeisje bij zonnig dorp

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Pendant B. Williams, Abstract/Kubistisch 1301
Pendant B. Williams, Abstract/Kubistisch

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
H.J. Rijkelijkhuizen, Hollands landschap 1278
H.J. Rijkelijkhuizen, Hollands landschap

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
H.C.A. Paradies, Binnenhaven Rotterdam 1015
H.C.A. Paradies, Binnenhaven Rotterdam

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Twee 17e-18e eeuwse stadsgezichten 1414
Twee 17e-18e eeuwse stadsgezichten

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
J.C. Snoeck, Handwerkende boerin 1374
J.C. Snoeck, Handwerkende boerin

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Claes, Landschap met kasteel en ijspret 1360
Claes, Landschap met kasteel en ijspret

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Hollands riviergezicht 1314
Ongesigneerd, Hollands riviergezicht

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Wallaert, Bosgezicht 1286
Wallaert, Bosgezicht

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Simon Balyon, Haarmühle 1242
Simon Balyon, Haarmühle

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Monogram C.K., Perron met figuren 1150
Monogram C.K., Perron met figuren

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Corneille, Vrouw met kat 1097
Corneille, Vrouw met kat

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
J.M. Beek, Riviergezicht met windmolens, boten en figuren 1002
J.M. Beek, Riviergezicht met windmolens, boten en figuren

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
A. Kuypers. Landschap met boerderij 1446
A. Kuypers. Landschap met boerderij

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Berglandschap 1423
Ongesigneerd, Berglandschap

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Meisje met kat 1345
Ongesigneerd, Meisje met kat

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Xeno Münninghoff, Berkenboom bij hooiplaats 1104
Xeno Münninghoff, Berkenboom bij hooiplaats

Resultaat:

250 EUR