Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Twee Chinese schotels Ø 17 cm. 7617
Twee Chinese schotels Ø 17 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot sieraden (4x) 691
Lot sieraden (4x)

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Indonesische salontafel 4136
Indonesische salontafel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke Franse spiegel, H 124 x B 75 cm. 4143
Antieke Franse spiegel, H 124 x B 75 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Oud Perzisch kleed, 156 x 110 cm. 4513
Oud Perzisch kleed, 156 x 110 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Twee Chinese kop en schotels 7191
Twee Chinese kop en schotels

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot antiek Chinees porselein (8x) 7263
Lot antiek Chinees porselein (8x)

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zes delen antiek Chinees porselein 7672
Zes delen antiek Chinees porselein

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilveren lodereindoos 204
Zilveren lodereindoos

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Perzische weegschaal 2252
Perzische weegschaal

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot divers (7x) 2269
Lot divers (7x)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Kleine kolompendule (Josephientje), 1920 3571
Kleine kolompendule (Josephientje), 1920

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse borden Ø 25 - 26 cm. 6062
Twee 18e eeuwse borden Ø 25 - 26 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee majolica bloempotten, 1910 6103
Twee majolica bloempotten, 1910

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinese dekseldoos van natuursteen Ø 18 cm. 7509
Chinese dekseldoos van natuursteen Ø 18 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren miniatuur zonnewijzer 107
Zilveren miniatuur zonnewijzer

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren broche, Hulsblad met bloedkoraal 724
Zilveren broche, Hulsblad met bloedkoraal

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
4 Paar oorringen met zirconia 767
4 Paar oorringen met zirconia

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
H. ten Bos, Twee reeën 1365
H. ten Bos, Twee reeën

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee antieke opaline lampen, 1900 2085
Twee antieke opaline lampen, 1900

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Kleine haardplaat + 2 wafelijzers 2209
Kleine haardplaat + 2 wafelijzers

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Karaffenset + presenteerblad 2215
Karaffenset + presenteerblad

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Staande klok 3658
Staande klok

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x  Art Deco glaswerk 5508
2x Art Deco glaswerk

Resultaat:

80 EUR