Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee kandelaren in Sevres-stijl, H 51 cm. 2008
Twee kandelaren in Sevres-stijl, H 51 cm.
Startprijs 275 EUR
Bronzen tazza 2030
Bronzen tazza
Startprijs 280 EUR
Antieke olielamp op etageretafel, 1880 2081
Antieke olielamp op etageretafel, 1880
Startprijs 300 EUR
Twee marmeren cassolettes 2331
Twee marmeren cassolettes
Startprijs 300 EUR
Art Deco plafonniere 2015
Art Deco plafonniere
Startprijs 350 EUR
Antieke albasten staande lamp, 1900 2315
Antieke albasten staande lamp, 1900
Startprijs 350 EUR
Twee antieke Franse kandelaren 2111
Twee antieke Franse kandelaren
Startprijs 375 EUR
Zeldzame blaasbalg 2054
Zeldzame blaasbalg
Startprijs 450 EUR
Twee antieke bestekkisten 2087
Twee antieke bestekkisten
Startprijs 450 EUR
Harrods pen 2168
Harrods pen
Startprijs 600 EUR
Twee bronzen vazen 2020
Twee bronzen vazen
Startprijs 700 EUR
Antiek zandstenen kruisbeeld met vrouw, H 79 cm. 2307
Antiek zandstenen kruisbeeld met vrouw, H 79 cm.
Startprijs 800 EUR
Twee vuurvergulde kerkelijke kandelaren 2005
Twee vuurvergulde kerkelijke kandelaren
Startprijs 850 EUR
Antieke Schrettegger kompos/zonnewijzer 2147
Antieke Schrettegger kompos/zonnewijzer
Startprijs 850 EUR
Zandstenen Maria beeld op sokkel, H 140 cm. 2170
Zandstenen Maria beeld op sokkel, H 140 cm.
Startprijs 1.100 EUR
Zandstenen kapel 2308
Zandstenen kapel
Startprijs 1.200 EUR
Twee grote Franse kandelaren, H 68 cm. 2006
Twee grote Franse kandelaren, H 68 cm.
Startprijs 1.450 EUR
Antieke stalamp, H 175 cm. 2062
Antieke stalamp, H 175 cm.
Startprijs 3.250 EUR
2x Zandstenen leeuw 2145
2x Zandstenen leeuw
Startprijs 4.250 EUR
Zandstenen kapel 2144
Zandstenen kapel
Startprijs 9.800 EUR
Verkocht
Lot koperwerk (6x) 2323
Lot koperwerk (6x)

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Twee aardewerken lampen 2325
Twee aardewerken lampen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
3x Antiek Duits keramiek 2333
3x Antiek Duits keramiek

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2x Klok + 1x Barometer 2156
2x Klok + 1x Barometer

Resultaat:

30 EUR