Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot antiek koperwerk 2205
Lot antiek koperwerk

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee antieke eiken emmers, 1900 2188
Twee antieke eiken emmers, 1900

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke kapstok met tegels 2183
Antieke kapstok met tegels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Wortelnoten hang-vitrinekast + limoges servies 2176
Wortelnoten hang-vitrinekast + limoges servies

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Duitse zondagskoets, 1900 2171
Antieke Duitse zondagskoets, 1900

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
2x Klok + 1x Barometer 2156
2x Klok + 1x Barometer

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Prachtige Franse likeurkelder 2153
Prachtige Franse likeurkelder

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Verklarend woordenboek Botanica 2150
Verklarend woordenboek Botanica

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antiquarisch boek 2141
Antiquarisch boek

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot koperwerk (3x) 2138
Lot koperwerk (3x)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kerkelijk offerblok 2133
Kerkelijk offerblok

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Twee grote 19e eeuwse melkkannen 2128
Twee grote 19e eeuwse melkkannen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke parapluhouder 2127
Antieke parapluhouder

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Messing lampenvoet 2124
Messing lampenvoet

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke bronzen hanglamp, 1900 2117
Antieke bronzen hanglamp, 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Kerkelijke kaarskandelaar, H 57 cm. 2112
Kerkelijke kaarskandelaar, H 57 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zes oude/antieke kaarskandelaren 2110
Zes oude/antieke kaarskandelaren

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot kandelaren (7x) 2108
Lot kandelaren (7x)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Franse kaarskandelaar, H 37 cm. 2101
Franse kaarskandelaar, H 37 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek tin 2099
Lot oud/antiek tin

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot koper/tin werk 2094
Lot koper/tin werk

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee tinnen klepkannen 2091
Twee tinnen klepkannen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Twee antieke lepelrekken 2089
Twee antieke lepelrekken

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Twee antieke snotneuzen 2086
Twee antieke snotneuzen

Resultaat:

70 EUR