52. Aprilveiling 2022

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

Franse naaitafel, 1860 4191
Franse naaitafel, 1860
Startprijs 250 EUR
Gestoken Indonesische teakhouten tafel 4209
Gestoken Indonesische teakhouten tafel
Startprijs 250 EUR
Chinese salontafel met parelmoer Ø 111 cm. 4108
Chinese salontafel met parelmoer Ø 111 cm.
Startprijs 270 EUR
Tafel met marqueterie 4047
Tafel met marqueterie
Startprijs 275 EUR
Ronde ladenkast met intarsia 4048
Ronde ladenkast met intarsia
Startprijs 275 EUR
Ovale bijzettafel met intarsia 4069
Ovale bijzettafel met intarsia
Startprijs 275 EUR
Klaptafel met intarsia 4109
Klaptafel met intarsia
Startprijs 275 EUR
Antieke Duitse buffetkast, 1910 4199
Antieke Duitse buffetkast, 1910
Startprijs 275 EUR
Grote refectory table (eettafel) 4041
Grote refectory table (eettafel)
Startprijs 280 EUR
Grote antieke spiegel, H 158 x B 90 cm. 4009
Grote antieke spiegel, H 158 x B 90 cm.
Startprijs 300 EUR
Mahonie klapbuffet, 1820 4016
Mahonie klapbuffet, 1820
Startprijs 300 EUR
Mahonie vitrinekast 4030
Mahonie vitrinekast
Startprijs 300 EUR
Vitrinekast 4031
Vitrinekast
Startprijs 300 EUR
Betty Boop cd-kast 4044
Betty Boop cd-kast
Startprijs 300 EUR
Hollandse commode, 1770 4061
Hollandse commode, 1770
Startprijs 300 EUR
Eiken commode, 1800 4155
Eiken commode, 1800
Startprijs 300 EUR
Hollandse linnenpers, 1800 4170
Hollandse linnenpers, 1800
Startprijs 300 EUR
18e Eeuwse Duitse tafel met lade 4171
18e Eeuwse Duitse tafel met lade
Startprijs 300 EUR
Kersenhouten dressoir 4215
Kersenhouten dressoir
Startprijs 300 EUR
Kapitale empire kolomtafel, 1820 4050
Kapitale empire kolomtafel, 1820
Startprijs 350 EUR
Art Deco boekenkast, 1920 4127
Art Deco boekenkast, 1920
Startprijs 350 EUR
Eiken linnenkast, 1800 4148
Eiken linnenkast, 1800
Startprijs 350 EUR
Dubbel gebogen secretaire 4220
Dubbel gebogen secretaire
Startprijs 350 EUR
Engels secretaire met glasopzet 4168
Engels secretaire met glasopzet
Startprijs 380 EUR