52. Aprilveiling 2022

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

Zware palissander armleunstoel, 1850 4091
Zware palissander armleunstoel, 1850
Startprijs 100 EUR
Oude geschilderde piedestal 4099
Oude geschilderde piedestal
Startprijs 100 EUR
Rooktafel, 1930 4132
Rooktafel, 1930
Startprijs 100 EUR
Spiegel, H 93 x B 51 cm. 4147
Spiegel, H 93 x B 51 cm.
Startprijs 100 EUR
18e Eeuwse gestoken kist 4172
18e Eeuwse gestoken kist
Startprijs 100 EUR
Eiken salontafel 4186
Eiken salontafel
Startprijs 100 EUR
Brede lederen relax stoel 4189
Brede lederen relax stoel
Startprijs 100 EUR
Engelse armleunzetel, 1890 4194
Engelse armleunzetel, 1890
Startprijs 100 EUR
Twee Mondi Soft Chair design stoelen 4211
Twee Mondi Soft Chair design stoelen
Startprijs 100 EUR
Empire halspiegel 4224
Empire halspiegel
Startprijs 100 EUR
Twee mahoniehouten stoelen, 1900 4079
Twee mahoniehouten stoelen, 1900
Startprijs 120 EUR
Louis Philippe spiegel, H 183 x B 78 cm. 4092
Louis Philippe spiegel, H 183 x B 78 cm.
Startprijs 120 EUR
Houtgepinde klaptafel van iepenhout 4111
Houtgepinde klaptafel van iepenhout
Startprijs 120 EUR
Twee-zits Louis Seize-stijl bank 4178
Twee-zits Louis Seize-stijl bank
Startprijs 120 EUR
Eiken commode, 1860 4214
Eiken commode, 1860
Startprijs 120 EUR
Dubbelgebogen commode 4227
Dubbelgebogen commode
Startprijs 120 EUR
18e Eeuwse Engelse dekenkist 4195
18e Eeuwse Engelse dekenkist
Startprijs 140 EUR
2-Delige Engelse servieskast 4051
2-Delige Engelse servieskast
Startprijs 150 EUR
Twee oude armleunstoelen 4057
Twee oude armleunstoelen
Startprijs 150 EUR
Antiek eiken schrijfbureau, 1920 4068
Antiek eiken schrijfbureau, 1920
Startprijs 150 EUR
Grote eiken tafel, 1880 4076
Grote eiken tafel, 1880
Startprijs 150 EUR
Eiken boekenkast, 1920 4119
Eiken boekenkast, 1920
Startprijs 150 EUR
Antieke muziekstandaard, 1900 4150
Antieke muziekstandaard, 1900
Startprijs 150 EUR
Antieke Engelse theetafel, 1880 4154
Antieke Engelse theetafel, 1880
Startprijs 150 EUR