Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Ronde ladenkast met intarsia 4048
Ronde ladenkast met intarsia
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Hollandse commode, 1800 4046
Hollandse commode, 1800

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Schildersezel 4045
Schildersezel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke eiken whisky stoel 4034
Antieke eiken whisky stoel

Resultaat:

300 EUR

Vitrinekast 4031
Vitrinekast
Startprijs 300 EUR
Verkocht
2x Bruhl designstoel 4029
2x Bruhl designstoel

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Hollandse chiffoniere, 1820 4017
Hollandse chiffoniere, 1820

Resultaat:

275 EUR

Kapitale notenhouten kast, 1880 4014
Kapitale notenhouten kast, 1880
Startprijs 700 EUR
Verkocht
18e Eeuws mahonie secretaire 4013
18e Eeuws mahonie secretaire

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Piano kruk (schelpvorm) 4010
Piano kruk (schelpvorm)

Resultaat:

650 EUR

18e Eeuwse Louis Seize secretaire 4000
18e Eeuwse Louis Seize secretaire
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Antieke Zuid-Duitse jachttafel, 1880 4248
Antieke Zuid-Duitse jachttafel, 1880

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Antieke Hollandse kussenkast, 1880 4246
Antieke Hollandse kussenkast, 1880

Resultaat:

450 EUR

Kleine damessecretaire 4244
Kleine damessecretaire
Startprijs 180 EUR
Vier biedermeier stoelen 4243
Vier biedermeier stoelen
Startprijs 90 EUR
Zes kersenhouten eetstoelen 4242
Zes kersenhouten eetstoelen
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Kersen eettafel 4241
Kersen eettafel

Resultaat:

120 EUR

Twee gestoken tafeltjes 4239
Twee gestoken tafeltjes
Startprijs 40 EUR
Dubbelgebogen mahonie bureau 4238
Dubbelgebogen mahonie bureau
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Notenhouten speeltafel 4237
Notenhouten speeltafel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Franse linnenkast van kersenhout 4236
Franse linnenkast van kersenhout

Resultaat:

250 EUR

Paar antieke Engelse fauteuils 4235
Paar antieke Engelse fauteuils
Startprijs 80 EUR
Verkocht
18e Eeuws Hollands kabinet, 1780 4233
18e Eeuws Hollands kabinet, 1780

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Mahonie linnen kabinet 4232
Mahonie linnen kabinet

Resultaat:

800 EUR