Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot divers porselein (8x) 6213
Lot divers porselein (8x)
Startprijs 60 EUR
Antiek Petrus Regout serviesgoed 6215
Antiek Petrus Regout serviesgoed
Startprijs 60 EUR
Drie Hollandse sierschotels 6233
Drie Hollandse sierschotels
Startprijs 60 EUR
Drie delen majolica, H 27 - 28  cm. 6047
Drie delen majolica, H 27 - 28 cm.
Startprijs 70 EUR
Drie 18e eeuwse Delftse borden 6057
Drie 18e eeuwse Delftse borden
Startprijs 70 EUR
18e Eeuwse Delftse schotel Ø 29,5 cm. 6059
18e Eeuwse Delftse schotel Ø 29,5 cm.
Startprijs 70 EUR
Twee delen porselein 6083
Twee delen porselein
Startprijs 70 EUR
3x Gerold porseleinen figuur 6098
3x Gerold porseleinen figuur
Startprijs 70 EUR
Twee Engelse hondjes, H 20 cm. 6106
Twee Engelse hondjes, H 20 cm.
Startprijs 70 EUR
Vijf Hollandse herdenkingsborden 6134
Vijf Hollandse herdenkingsborden
Startprijs 70 EUR
Delftse schotel Ø 35 cm. 6147
Delftse schotel Ø 35 cm.
Startprijs 70 EUR
Meissen Böttcher beker 6166
Meissen Böttcher beker
Startprijs 70 EUR
4x Porseleinen figuren 6211
4x Porseleinen figuren
Startprijs 70 EUR
2x Russische kop + schotels 6011
2x Russische kop + schotels
Startprijs 80 EUR
Twee Franse vazen Ø 10 cm. 6030
Twee Franse vazen Ø 10 cm.
Startprijs 80 EUR
Twee majolica bloempotten 6033
Twee majolica bloempotten
Startprijs 80 EUR
Perzische sierschotel Ø 37 cm. 6037
Perzische sierschotel Ø 37 cm.
Startprijs 80 EUR
Keramieken kip+haan 6041
Keramieken kip+haan
Startprijs 80 EUR
3-Delig antiek kaststel, 1900 6045
3-Delig antiek kaststel, 1900
Startprijs 80 EUR
Twee Franse vazen, H 42 cm. 6087
Twee Franse vazen, H 42 cm.
Startprijs 80 EUR
Twee porseleinen beelden, H 22 cm. 6094
Twee porseleinen beelden, H 22 cm.
Startprijs 80 EUR
Porseleinen cavalerist te paard paard 6095
Porseleinen cavalerist te paard paard
Startprijs 80 EUR
Drie aardewerk/porseleinen vogels 6096
Drie aardewerk/porseleinen vogels
Startprijs 80 EUR
Drie antieke Delftse borden 6127
Drie antieke Delftse borden
Startprijs 80 EUR