Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Grote 18e eeuwse Delftse schotel Ø 35 cm. 6048
Grote 18e eeuwse Delftse schotel Ø 35 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
5-Delig Delfts kaststel 6049
5-Delig Delfts kaststel

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee antieke Delftse vazen 6050
Twee antieke Delftse vazen

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Drie-delig 18e eeuws APK Delfts kaststel 6051
Drie-delig 18e eeuws APK Delfts kaststel

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Vijf-delig 18e eeuws Delfts kaststel 6052
Vijf-delig 18e eeuws Delfts kaststel

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Drie-delig 18e eeuws Delfts kaststel 6053
Drie-delig 18e eeuws Delfts kaststel

Resultaat:

300 EUR

Zes 18e eeuwse Delftse borden Ø 22 cm. 6054
Zes 18e eeuwse Delftse borden Ø 22 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Delftse lampenvoet, H 43 cm. 6055
Delftse lampenvoet, H 43 cm.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
18e Eeuws Delfts A.P.K. bord Ø 23 cm. 6056
18e Eeuws Delfts A.P.K. bord Ø 23 cm.

Resultaat:

180 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse borden 6057
Drie 18e eeuwse Delftse borden
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Grote 18e eeuwse Delftse schotel Ø 34 cm. 6058
Grote 18e eeuwse Delftse schotel Ø 34 cm.

Resultaat:

70 EUR

18e Eeuwse Delftse schotel Ø 29,5 cm. 6059
18e Eeuwse Delftse schotel Ø 29,5 cm.
Startprijs 70 EUR
Friese schotel met spreuk Ø 34 cm. 6060
Friese schotel met spreuk Ø 34 cm.
Startprijs 250 EUR
Friese schotel met spreuk Ø 34 cm. 6061
Friese schotel met spreuk Ø 34 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Twee 18e eeuwse borden Ø 25 - 26 cm. 6062
Twee 18e eeuwse borden Ø 25 - 26 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Drie delen Delfts fayence 6063
Drie delen Delfts fayence

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot bloempot tegels (28 st.) 6064
Lot bloempot tegels (28 st.)

Resultaat:

275 EUR

Lot antieke blloempot tegels (30x) 6065
Lot antieke blloempot tegels (30x)
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Lot antieke tegels (22x) 6066
Lot antieke tegels (22x)

Resultaat:

225 EUR

Lot antieke Jugendstil tegels (25 st.) 6067
Lot antieke Jugendstil tegels (25 st.)
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Twee 6-pas tegeltableau's, 1900 6068
Twee 6-pas tegeltableau's, 1900

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
30x Wandtegels 6069
30x Wandtegels

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
30x Landschap tegels in cirkel 6070
30x Landschap tegels in cirkel

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
30x Landschaps-tegels in cirkel 6071
30x Landschaps-tegels in cirkel

Resultaat:

200 EUR