Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot antieke tegels (30 st.) 6240
Lot antieke tegels (30 st.)

Resultaat:

225 EUR

18e Eeuws vijf-delig Delfts kaststel 6241
18e Eeuws vijf-delig Delfts kaststel
Startprijs 600 EUR
Twee Delftse papborden Ø 16,5 cm. 6242
Twee Delftse papborden Ø 16,5 cm.
Startprijs 110 EUR
Lot tegels (25 st.), Bloempot 6243
Lot tegels (25 st.), Bloempot
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Twee Delftse borden Ø 22,7 cm. 6244
Twee Delftse borden Ø 22,7 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot Delfts, divers  (8x) 6245
Lot Delfts, divers (8x)

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Vijf antieke Petrus Regout kastkommen, 1880 6246
Vijf antieke Petrus Regout kastkommen, 1880

Resultaat:

120 EUR