Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke Majolica bloempot 6009
Antieke Majolica bloempot

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke Meissen Teichert Cölln majolica jardiniere 6008
Antieke Meissen Teichert Cölln majolica jardiniere

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Duitse Marcolini schotel Ø 29 cm. 6007
18e Eeuwse Duitse Marcolini schotel Ø 29 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3-Delige antieke majolica vazenset 6006
3-Delige antieke majolica vazenset

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Grote majolica jardiniere 6005
Grote majolica jardiniere

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke Rozenburg vaas, H 26 cm. 6001
Antieke Rozenburg vaas, H 26 cm.

Resultaat:

200 EUR

Franse porseleinen plaquette 6000
Franse porseleinen plaquette
Startprijs 150 EUR