Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot Delfts, divers  (8x) 6245
Lot Delfts, divers (8x)

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Twee delen Duits aardewerk 6232
Twee delen Duits aardewerk

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Antieke caché pot, 1920 6231
Antieke caché pot, 1920

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee wijwater houders 6226
Twee wijwater houders

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Villeroy en Boch bloempot, 1900 6209
Villeroy en Boch bloempot, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Delftse APK schotel Ø 21,6 cm. 6201
Delftse APK schotel Ø 21,6 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse schotel Ø 31 cm. 6195
18e Eeuwse Delftse schotel Ø 31 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antiek 12-pas tegeltableau 6187
Antiek 12-pas tegeltableau

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antiek 12-pas tegeltableau 6186
Antiek 12-pas tegeltableau

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Groot Tsjechisch eetservies 6185
Groot Tsjechisch eetservies

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Meissen theepot 6175
Meissen theepot

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antiek Engels lampetstel, 1920 6165
Antiek Engels lampetstel, 1920

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Lot Herend porselein (3x) 6164
Lot Herend porselein (3x)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zes zeldzame Société Céramique kop en schotels 6161
Zes zeldzame Société Céramique kop en schotels

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek Zwiebelmuster servies, 1900 6160
Antiek Zwiebelmuster servies, 1900

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Engels whiskyvat met kraan 6129
Engels whiskyvat met kraan

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zes delen oud aardewerk 6125
Zes delen oud aardewerk

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee delen antiek plateel, 1910 6117
Twee delen antiek plateel, 1910

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee majolica bloempotten 6102
Twee majolica bloempotten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Duitse dekselvaas, H 35 cm. 6082
Duitse dekselvaas, H 35 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels, 1900 (35 st.) 6073
Lot antieke tegels, 1900 (35 st.)

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Drie delen Delfts fayence 6063
Drie delen Delfts fayence

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse borden Ø 25 - 26 cm. 6062
Twee 18e eeuwse borden Ø 25 - 26 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
18e Eeuws Delfts A.P.K. bord Ø 23 cm. 6056
18e Eeuws Delfts A.P.K. bord Ø 23 cm.

Resultaat:

180 EUR