52. Aprilveiling 2022

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

Antieke revolver, L 30 cm. 2727
Antieke revolver, L 30 cm.

700 EUR

Antieke revolver, L 23 cm. 2721
Antieke revolver, L 23 cm.

800 EUR

Antiek vuursteen pistool, L 63 cm. 2712
Antiek vuursteen pistool, L 63 cm.

900 EUR

Antieke Army-percussie Center Hammer .44 revolver, L 39 cm. 2715
Antieke Army-percussie Center Hammer .44 revolver, L 39 cm.

1.100 EUR

16e Eeuwse pareerdolk met bloedgleuf, L 38 cm. 2702
16e Eeuwse pareerdolk met bloedgleuf, L 38 cm.

1.100 EUR

Antiek gesigneerd Japans Katana zwaard, L 119 cm. 2700
Antiek gesigneerd Japans Katana zwaard, L 119 cm.

1.400 EUR

Set Engelse percussie pistolen, L 41 cm. 2704
Set Engelse percussie pistolen, L 41 cm.

2.500 EUR

Ottomaans zilveren kromzwaard 2701
Ottomaans zilveren kromzwaard

7.500 EUR