Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee grote Chinese Familie Rose dekselvazen, H 56 cm. 7050
Twee grote Chinese Familie Rose dekselvazen, H 56 cm.
Startprijs 1.800 EUR
Verkocht
Vier Chinese Familie Rose cups Ø 6,5 cm. 7051
Vier Chinese Familie Rose cups Ø 6,5 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
4x 18e Eeuwse Familie Rose kopjes 7052
4x 18e Eeuwse Familie Rose kopjes

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (7x) 7053
Lot Chinees porselein (7x)

Resultaat:

130 EUR

18e Eeuwse Chinese Familie Rose dekselterrine Ø 24 cm. 7054
18e Eeuwse Chinese Familie Rose dekselterrine Ø 24 cm.
Startprijs 650 EUR
Grote 18e Eeuwse Chinese Familie Rose opdienschaal 7055
Grote 18e Eeuwse Chinese Familie Rose opdienschaal
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Lot antiek Chinees porselein 7056
Lot antiek Chinees porselein

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Vijf Japanse kop en schotels 7057
Vijf Japanse kop en schotels

Resultaat:

60 EUR

Chinese geurverdrijver, Ø 9,2 cm. 7058
Chinese geurverdrijver, Ø 9,2 cm.
Startprijs 600 EUR
Verkocht
18e - 19e Eeuwse Chinese dekselterrine 7059
18e - 19e Eeuwse Chinese dekselterrine

Resultaat:

250 EUR

Chinese Kantonese schotel Ø 38,5 cm. 7060
Chinese Kantonese schotel Ø 38,5 cm.
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Twee delen antiek Kakiemon porselein 7061
Twee delen antiek Kakiemon porselein

Resultaat:

1.700 EUR

18e Eeuws Chinees Familie Rose bord Ø 7062
18e Eeuws Chinees Familie Rose bord Ø
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Chinese vaas, H 28 cm. 7063
Chinese vaas, H 28 cm.

Resultaat:

500 EUR

18e Eeuwse Chinese Familie Verte sauskom 7064
18e Eeuwse Chinese Familie Verte sauskom
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Twee Chinese dekselvazen, H 20 cm. 7065
Twee Chinese dekselvazen, H 20 cm.

Resultaat:

650 EUR

Twee Chinese borden Ø 23 cm. 7066
Twee Chinese borden Ø 23 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Twee Chinese borden Ø 24 cm. 7067
Twee Chinese borden Ø 24 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen eetstokjeshouder 7069
Chinees porseleinen eetstokjeshouder

Resultaat:

600 EUR

Chinese vaas, H 52 cm. 7070
Chinese vaas, H 52 cm.
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Grote Chinese Familie Rose schotel Ø 33,5 cm. 7071
Grote Chinese Familie Rose schotel Ø 33,5 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Twee Chinese borden Ø 27 - 32 cm. 7072
Twee Chinese borden Ø 27 - 32 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Groot Familie Rose schotel Ø 37 cm. 7073
Groot Familie Rose schotel Ø 37 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese ghendi, H 31 cm. 7074
Chinese ghendi, H 31 cm.

Resultaat:

375 EUR