Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Onduid.gesign., Bosgezicht 1326
Onduid.gesign., Bosgezicht

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Otte, Vrouw met klederdracht in kerk 1313
Otte, Vrouw met klederdracht in kerk

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Murman, Hollands riviergezicht 1302
Murman, Hollands riviergezicht

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
A.F.C.H. Rietbroek, Stilleven met beeld 1295
A.F.C.H. Rietbroek, Stilleven met beeld

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Damesportret 1279
Onduidelijk, Damesportret

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
J.N. ten Kate, Vijverpartij 1267
J.N. ten Kate, Vijverpartij

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
J. Casari, Dorp in de duinen 1257
J. Casari, Dorp in de duinen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Kees Molem? Boerderij met boerin 1256
Kees Molem? Boerderij met boerin

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Anton Muller, Stilleven met chrysanten 1250
Anton Muller, Stilleven met chrysanten

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Latour, Vrouwen bij waterpomp 1242
Latour, Vrouwen bij waterpomp

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ben van Londen, Riviergezicht de IJssel 1234
Ben van Londen, Riviergezicht de IJssel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antoon Markus, Landschap met dorp en vissers 1233
Antoon Markus, Landschap met dorp en vissers

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Theo Goedvriendt, Kasteel 1228
Theo Goedvriendt, Kasteel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
J. Pieters, Schipbreuk op volle zee 1227
J. Pieters, Schipbreuk op volle zee

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Aardbeien 1222
C. Cornelisz, Aardbeien

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Wilde aardbeien 1220
C. Cornelisz, Wilde aardbeien

Resultaat:

90 EUR

Onduid. gesig., Amsterdamse gracht 1202
Onduid. gesig., Amsterdamse gracht
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Anton Heyboer, Twee vrouwen in badmode 1198
Anton Heyboer, Twee vrouwen in badmode

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
B. van Voorden, Achtertuin van een boerderij 1197
B. van Voorden, Achtertuin van een boerderij

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
G. Voorwinde, Kade van Rotterdam 1192
G. Voorwinde, Kade van Rotterdam

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Paul Otto Heim, Musicerend gezelschap in balzaal 1190
Paul Otto Heim, Musicerend gezelschap in balzaal

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Twee portretjes 1185
Twee portretjes

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
H.D. Schild, Hollands dorpsgezicht in de sneeuw 1179
H.D. Schild, Hollands dorpsgezicht in de sneeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Restsignatuur, Hollands kerkinterieur 1176
Restsignatuur, Hollands kerkinterieur

Resultaat:

120 EUR