Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Twee zilveren armbanden 690
Twee zilveren armbanden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Gouden broche met edelstenen en parel 687
Gouden broche met edelstenen en parel

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Gouden oorhanger met diamant en bol 686
Gouden oorhanger met diamant en bol

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Witgouden rijring met 9 diamanten 680
Witgouden rijring met 9 diamanten

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Gouden hanger met camee 675
Gouden hanger met camee

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Agaat collier 673
Agaat collier

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Goudsteen armband 670
Goudsteen armband

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Agaat collier met hanger 668
Agaat collier met hanger

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Collier van carneool met gouden slot 667
Collier van carneool met gouden slot

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Gouden oorhanger met carneool 665
Gouden oorhanger met carneool

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Gouden knoop insekt 661
Gouden knoop insekt

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Granaat oorknoppen 654
Granaat oorknoppen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Collier met hanger, zilver verguld, met zirconia 646
Collier met hanger, zilver verguld, met zirconia

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Zilveren broche met diamanten 636
Zilveren broche met diamanten

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Paar gouden mutsbellen 630
Paar gouden mutsbellen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Broche/hanger met agaat en parel 627
Broche/hanger met agaat en parel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Gouden ring met citrien en diamant 618
Gouden ring met citrien en diamant

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Hanghorloge Bucherer 612
Hanghorloge Bucherer

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Rado herenhorloge 610
Rado herenhorloge

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
4 Zakhorloges 606
4 Zakhorloges

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren collier en hanger Hans Hansen 600
Zilveren collier en hanger Hans Hansen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zilveren broche 595
Zilveren broche

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren choker, Lapponia 587
Zilveren choker, Lapponia

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zilveren oorclips, Lapponia 585
Zilveren oorclips, Lapponia

Resultaat:

70 EUR