Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Drie delen divers 7451
Drie delen divers

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Oosters presenteerblad 7295
Oosters presenteerblad

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 18,3 cm. 7260
Chinese kom Ø 18,3 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Chinese wandvaas, H 24 cm. 7207
Chinese wandvaas, H 24 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen eetstokjeshouder 7069
Chinees porseleinen eetstokjeshouder

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Twee delen plateel 6118
Twee delen plateel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke St. Lukas Utrecht vaas, 1910 6003
Antieke St. Lukas Utrecht vaas, 1910

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Groot Perzisch kleed, 217 x 131 cm. 4512
Groot Perzisch kleed, 217 x 131 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chesterfield voetenbank 4240
Chesterfield voetenbank

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Armleunstoel met leder 4097
Armleunstoel met leder

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Lot Fleischman (trein)speelgoed 3030
Lot Fleischman (trein)speelgoed

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Twee mahoniehouten dennenappels, H 38 cm. 2227
Twee mahoniehouten dennenappels, H 38 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Vijf antieke tinnen klepkannen 2158
Vijf antieke tinnen klepkannen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
R.A. Reemer, Gevecht 1330
R.A. Reemer, Gevecht

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (8x) 7698
Lot Chinees porselein (8x)

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Twee Japanse/Chinese diorama's, 1900 7629
Twee Japanse/Chinese diorama's, 1900

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee Chinese kommen Ø 21,3 cm. 7610
Twee Chinese kommen Ø 21,3 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 22,3 cm. 7607
Chinees bord Ø 22,3 cm.

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Chinese bronzen vaas, H 29,5 cm. 7577
Chinese bronzen vaas, H 29,5 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 41 cm. 7541
Chinese vaas, H 41 cm.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen, H 50 cm. 7540
Twee Chinese vazen, H 50 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese gemberpot, Ø 13 cm. 7505
Chinese gemberpot, Ø 13 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Twee Chinese bloempotten + consoles 7408
Twee Chinese bloempotten + consoles

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 22,5 cm. 7347
Chinese vaas, H 22,5 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuws Chinees porselein (10x) 7328
Lot 18e eeuws Chinees porselein (10x)

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Chinees spekstenen figuur 7294
Chinees spekstenen figuur

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Chinese Mei Ping vaas, H 32 cm. 7261
Chinese Mei Ping vaas, H 32 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese celadon vaas, H 7x Ø 10 cm. 7225
Chinese celadon vaas, H 7x Ø 10 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
6x Chinese rijstwijn kopjes Ø 6,5 cm. 7189
6x Chinese rijstwijn kopjes Ø 6,5 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Vijf Chinese schotels Ø 10,3 cm. 7171
Vijf Chinese schotels Ø 10,3 cm.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
3x Chinees Imari kop + schotels 7163
3x Chinees Imari kop + schotels

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Drie antieke Chinees/Kantonese vazen 7109
Drie antieke Chinees/Kantonese vazen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Zes delen 18e eeuws Chinees Imari 7084
Zes delen 18e eeuws Chinees Imari

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Yongzheng kop, schotel en deksel 7082
18e Eeuwse Chinese Yongzheng kop, schotel en deksel

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
4x 18e Eeuwse Familie Rose kopjes 7052
4x 18e Eeuwse Familie Rose kopjes

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Twee Chinese drakenvazen, H 25,5 cm. 7029
Twee Chinese drakenvazen, H 25,5 cm.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse Chinese kom Ø 15,5 cm. 7015
17e - 18e Eeuwse Chinese kom Ø 15,5 cm.

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
17e Eeuwse Chinese Wanli ghendi, H 19 cm. 7012
17e Eeuwse Chinese Wanli ghendi, H 19 cm.

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
3-Delig Delfts kaststel 6189
3-Delig Delfts kaststel

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Spaanse Madonna, H 41 cm. 5021
18e Eeuwse Spaanse Madonna, H 41 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Antieke Diecast tafelklok, H 27 cm. 3544
Antieke Diecast tafelklok, H 27 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Antieke revolver, L 23 cm. 2721
Antieke revolver, L 23 cm.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Ottomaans zilveren kromzwaard 2701
Ottomaans zilveren kromzwaard

Resultaat:

7.500 EUR

Verkocht
Vijf antieke tinnen klepkannen 2157
Vijf antieke tinnen klepkannen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antiek religieus schilderij, Biddende Jezus met engel 1178
Antiek religieus schilderij, Biddende Jezus met engel

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
C.J. Mention, Bruine beren 1085
C.J. Mention, Bruine beren

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Vier delen divers Chinees 7729
Vier delen divers Chinees

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese plantenbak 7721
Chinese plantenbak

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 9,8 cm. 7709
Chinese kom Ø 9,8 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 25 cm. 7668
Chinese vaas, H 25 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Vijf Chinese miniatuur vaasjes, H 4,5 - 6,5 cm. 7660
Vijf Chinese miniatuur vaasjes, H 4,5 - 6,5 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee antieke gemberpotten, H 16 - 17 cm. 7648
Twee antieke gemberpotten, H 16 - 17 cm.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Chinese schotel Ø 38 cm. 7620
Chinese schotel Ø 38 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose kom Ø 14,6 cm. 7614
Chinese Familie Rose kom Ø 14,6 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
7 oude Chinese muntstukken 7611
7 oude Chinese muntstukken

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese celadon schotel 7605
Chinese celadon schotel

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Twee Chinese Sung kommen Ø 12 cm. 7589
Twee Chinese Sung kommen Ø 12 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 - 23 cm. 7535
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 - 23 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Drie antieke Kantonese vazen 7513
Drie antieke Kantonese vazen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese pot Ø 24 cm. 7499
Chinese pot Ø 24 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose theepot Ø 11 cm. 7453
Chinese Familie Rose theepot Ø 11 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee Japanse Imari dekselpotten 7444
Twee Japanse Imari dekselpotten

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Twee Japanse Imari vazen, H 25 - 26 cm. 7443
Twee Japanse Imari vazen, H 25 - 26 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Japanse Imari piëdestal 7432
19e Eeuwse Japanse Imari piëdestal

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Imari dekselschaal Ø 28 cm. 7427
Imari dekselschaal Ø 28 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Grote Imari vaas, H 92 cm. 7426
Grote Imari vaas, H 92 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Twee Japanse Kutani vazen, H 24 - 35 cm. 7381
Twee Japanse Kutani vazen, H 24 - 35 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein 7209
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese dekselvaas, H 49 cm. 7200
Chinese dekselvaas, H 49 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 19 cm. 7185
Chinese vaas, H 19 cm.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Twee antieke Chinese borden Ø 19,5 - 23,8 cm. 7165
Twee antieke Chinese borden Ø 19,5 - 23,8 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Cheng Lung melkkan, H 8 cm. 7164
18e Eeuwse Chinese Cheng Lung melkkan, H 8 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Drie Familie Verte borden Ø 22,8 cm. 7162
Drie Familie Verte borden Ø 22,8 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 24 cm. 7136
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 24 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas, H 44 cm. 7112
Grote Chinese vaas, H 44 cm.

Resultaat:

3.750 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22- 23  cm. 7106
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22- 23 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Set glazen hanen 5539
Set glazen hanen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Jongen met hond 5081
Bronzen figuur, Jongen met hond

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronzen boeddha, H 43 cm. 5077
Bronzen boeddha, H 43 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke Franse damesbuste, 1900 5028
Antieke Franse damesbuste, 1900

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Antiek Perzisch Heriz kleed, 174 x 149 cm. 4504
Antiek Perzisch Heriz kleed, 174 x 149 cm.

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Perzisch tapijt, 310 x 195 cm. 4501
Perzisch tapijt, 310 x 195 cm.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Franse vitrine 4212
Franse vitrine

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antieke vitrinekast 4083
Antieke vitrinekast

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Warmink pendule 3623
Warmink pendule

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Franse parelmoer Vorderzappler, H 10 cm. 3518
Franse parelmoer Vorderzappler, H 10 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
5x Märklin locs HO spoor 3015
5x Märklin locs HO spoor

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke Colt revolver, L 28 cm. 2724
Antieke Colt revolver, L 28 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Twee glas-in-lood raamhangers 2236
Twee glas-in-lood raamhangers

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Antieke tinnen Jan Steen kan, H 19,5 cm. 2011
Antieke tinnen Jan Steen kan, H 19,5 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Wijnberg, Meisjes portret 1027
Wijnberg, Meisjes portret

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Zilveren armband met barnsteen 778
Zilveren armband met barnsteen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Rest goud 672
Rest goud

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zilveren miniatuur dienblad met servies 190
Zilveren miniatuur dienblad met servies

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Drie Chinese Familie Rose borden Ø 23 cm. 7718
Drie Chinese Familie Rose borden Ø 23 cm.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Kapitale schaal op voet, Ø 44 cm. 7712
Kapitale schaal op voet, Ø 44 cm.

Resultaat:

190 EUR