Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot oude/antieke tabakspijpen
Resultaat: 60 EUR

Lot oude/antieke Duitse tabakspijpen van porselein. Wild + natuurvoorstelling decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 - 60 cm. In goede staat.

Religieus diorama
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse stucwerk-lijst met zeepstenen religieus diorama. Gelijmd. Afmeting: H 45 x B 22 cm. In redelijke staat.

19e Eeuwse stickbarometer
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten stickbarometer met Hollands opschrift. F. Meissner te Arnhem. Afmeting: 97 cm. In goede staat.

Antieke kapstok met 4 tegels, 1880
Resultaat: 50 EUR

Antieke Hollandse eiken kapstok met vier tegels. Circa 1880. Afmeting: 90 x 30 x 13 cm. In goede staat.

Lot koper/tin werk
Resultaat: 50 EUR

Groot lot divers oud/antiek koperwerk + tin. Onder andere; ketels, waterpomp et cetera. Afmeting: 30 - 80 cm. In goede staat.

18e Eeuwse messing deksel/tabaksdoos
Resultaat: 50 EUR

18e Eeuwse messing deksel/tabaksdoos. Gegraveerd, met figuur in klederdracht + spreuken. Latijns? Afmeting: 3,5 x 17,5 x 4,5 cm. In goede staat.

Borstbeeld op piëdestal
Resultaat: 50 EUR

Keramieken buste met gipsen piëdestal. Tweede helft 20e eeuw. Scherf ingelijmd. Afmeting: H 119 cm. In redelijk/goede staat.

Lot steengoed
Resultaat: 50 EUR

Lot steengoed. 19e Eeuw. Onder andere: schalen, kruiken, vijzel. Afmeting: 16 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antieke comfoors (13x)
Resultaat: 50 EUR

Lot van dertien antieke theelichten/comfoors. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 24 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Kerstboomstandaard + ponsapparaat
Resultaat: 50 EUR

Zeer grote antieke Duitse kerstboom-standaard met spreuk; 'Ihr kinderlein kommet, O, kommet doch all!'. En een antiek gietijzeren ponsapparaat. Beide objecten circa 1900. Afmeting: 16 x 8 x 20 cm./28 ...

5x Antiek gereedschap
Resultaat: 50 EUR

Vijf delen antiek gereedschap. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; Engelse scheepvaart schietlood met meetlint (Chesterman). Spatel met koper-inleg 1854, soeplepel, schep en sleef. Afmeting: 40 - 50 cm. In ...

Gietijzeren bierpul, H 25 cm.
Resultaat: 50 EUR

Zware gietijzeren bierpul met putto. Neo renaissance. 20e Eeuw. Deksel stukjes af. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke muziekstandaard + stemvork
Resultaat: 50 EUR

Antieke muziekstandaard van vurenhout met originele beschildering + stemvork. Circa 1900. In hoogte verstelbaar. Afmeting: H 122 - 150 cm. In goede staat.

Twee herenhoeden in doos
Resultaat: 50 EUR

Twee oude zwarte herenhoeden in doos. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 33 x 18 cm. In goede staat.

Lot koperwerk (9x)
Resultaat: 50 EUR

Negen delen divers antiek koperwerk, o.a.: Theestoof, ketels, emmers stormlamp et cetera. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.

Lot barometers (5x)
Resultaat: 50 EUR

Lot diverse oude antieke barometers. Vijf stuks. Eerste helft 20e eeuw. Niet getest. Afmeting: 22 - 28 cm. In goede staat.

Twee antieke vijzels
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke bronzen vijzels. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 11 - 14,5 cm. In goede staat.

Oude zakkroonluchter
Resultaat: 50 EUR

Oude kleine zakkroonluchter. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x Ø 40 cm. In goede staat.

Twee plafonieres Ø 22 cm.
Resultaat: 50 EUR

Twee plafonieres met kristalglas. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - Ø 22 cm. In goede staat.

Twee antieke kandelaren, 1890
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke bronzen historisme kaarskandelaren met ridders. Circa 1890. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Lot oude dekseldozen (3x)
Resultaat: 50 EUR

Drie oude dekseldozen. 20e Eeuw. 1x Wortelhout fineer. 1x Indonesië. 1x Kleine kamferkist. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.

Antieke haardset, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke vier-delige Hollandse kopergeslagen haardset van messing. Drie-master decor. Circa 1900. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

Lot miniatuur doofpotten
Resultaat: 45 EUR

Lot oude/antieke miniatuur doofpotten. Gemaakt van messing en koper. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.

Antieke parapluhouder
Resultaat: 45 EUR

Antieke messing parapluhouder met jachthond decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.