Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Franse kaarskandelaar, H 62 cm. 2053
Franse kaarskandelaar, H 62 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antiek pijpcomfoor met speeldoos, 1900 2049
Antiek pijpcomfoor met speeldoos, 1900

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke Hindeloopen kinder-kruiwagen 2045
Antieke Hindeloopen kinder-kruiwagen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke slijpmachine, 1900 2043
Antieke slijpmachine, 1900

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Willem III theestoof 2037
Willem III theestoof

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Religieus diorama 2026
Religieus diorama

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke paper weight van brons 2020
Antieke paper weight van brons

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Drie antieke fotolijsten, 1880 2018
Drie antieke fotolijsten, 1880

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Franse barometer 2009
18e Eeuwse Franse barometer

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Russisch lakwerk ei op console, H 24 cm. 2008
Russisch lakwerk ei op console, H 24 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Jugendstil figuur met presenteerblad, 1900 2004
Jugendstil figuur met presenteerblad, 1900

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antieke Franse dekseldoos, 1880 2002
Antieke Franse dekseldoos, 1880

Resultaat:

60 EUR

3x Tuindecoratie 2285
3x Tuindecoratie
Startprijs 40 EUR
5x Tuinbeelden 2284
5x Tuinbeelden
Startprijs 40 EUR
2x Boeddha tuinbeeld 2283
2x Boeddha tuinbeeld
Startprijs 70 EUR
3x Tuinbeeld 2282
3x Tuinbeeld
Startprijs 60 EUR
2x Gipsen piedestal 2280
2x Gipsen piedestal
Startprijs 60 EUR
Twee delen antiek snijwerk 2279
Twee delen antiek snijwerk
Startprijs 20 EUR
Twee antieke tinnen kannen 2277
Twee antieke tinnen kannen
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Hanglamp met kristalglas 2275
Hanglamp met kristalglas

Resultaat:

70 EUR

Bronzen vijzel + sluitgewicht 2273
Bronzen vijzel + sluitgewicht
Startprijs 25 EUR
Antieke Duitse globe 2269
Antieke Duitse globe
Startprijs 200 EUR
Antieke stalamp, H 175 cm. 2266
Antieke stalamp, H 175 cm.
Startprijs 3.250 EUR
Zeldzame Guhl & Harbeck puntenslijper, 1920 2265
Zeldzame Guhl & Harbeck puntenslijper, 1920
Startprijs 180 EUR