Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Frans secretaire, 1850 4048
Frans secretaire, 1850
Startprijs 750 EUR
Antieke eiken kast, 1880 4212
Antieke eiken kast, 1880
Startprijs 700 EUR
Klein wortelnoten linnenkabinet 4004
Klein wortelnoten linnenkabinet
Startprijs 700 EUR
Antieke rankenkast op kruisvoet, 1890 4205
Antieke rankenkast op kruisvoet, 1890
Startprijs 600 EUR
Duits schrijfbureau, 1880 4202
Duits schrijfbureau, 1880
Startprijs 600 EUR
Hollandse vitrinekast 4182
Hollandse vitrinekast
Startprijs 600 EUR
Sofa in biedermeier-stijl 4029
Sofa in biedermeier-stijl
Startprijs 600 EUR
Duitse vitrinekast 4233
Duitse vitrinekast
Startprijs 500 EUR
Chaise longue 4153
Chaise longue
Startprijs 500 EUR
Chinese of Japanse lakwerk vitrinekast 4068
Chinese of Japanse lakwerk vitrinekast
Startprijs 500 EUR
Grote ovale spiegel, H 135 x B 142 cm. 4020
Grote ovale spiegel, H 135 x B 142 cm.
Startprijs 500 EUR
Wortelnoten vitrinekast 4003
Wortelnoten vitrinekast
Startprijs 500 EUR
Eiken secretaire 4171
Eiken secretaire
Startprijs 450 EUR
Antieke vitrine opzetkast, 1900 4134
Antieke vitrine opzetkast, 1900
Startprijs 400 EUR
Vergulde rococo-stijl spiegel, H 115 x B 90 cm. 4041
Vergulde rococo-stijl spiegel, H 115 x B 90 cm.
Startprijs 400 EUR
Antieke Franse jachtkast, 1870 4034
Antieke Franse jachtkast, 1870
Startprijs 400 EUR
Hollandse empire chiffoniere 4017
Hollandse empire chiffoniere
Startprijs 400 EUR
Antieke vertico met opzet 4008
Antieke vertico met opzet
Startprijs 400 EUR
Art Deco bijzettafel Ø 60 cm. 4147
Art Deco bijzettafel Ø 60 cm.
Startprijs 350 EUR
Chinese stoel 4081
Chinese stoel
Startprijs 350 EUR
Antieke Engelse vitrinekast, 1900 4056
Antieke Engelse vitrinekast, 1900
Startprijs 350 EUR
Dubbel gebogen secretaire 4214
Dubbel gebogen secretaire
Startprijs 300 EUR
Mahonie klapbuffet, 1820 4193
Mahonie klapbuffet, 1820
Startprijs 300 EUR
Eiken spinde, 1800 4191
Eiken spinde, 1800
Startprijs 300 EUR