Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinees of Japanse secretaire 4067
Chinees of Japanse secretaire
Startprijs 250 EUR
Engels sideboard 4059
Engels sideboard
Startprijs 250 EUR
Antieke penantkast 4052
Antieke penantkast
Startprijs 250 EUR
Naaitafel (acht-hoekig) 4016
Naaitafel (acht-hoekig)
Startprijs 250 EUR
Antieke commode, 1820 4011
Antieke commode, 1820
Startprijs 250 EUR
18e Eeuws kastje 4115
18e Eeuws kastje
Startprijs 240 EUR
Hollandse linnenpers, 1800 4209
Hollandse linnenpers, 1800
Startprijs 225 EUR
Antieke oorstoel 4199
Antieke oorstoel
Startprijs 225 EUR
Vier Gründerzeit stoelen, 1880 4106
Vier Gründerzeit stoelen, 1880
Startprijs 225 EUR
Indonesisch teakhouten schrijfbureau 4184
Indonesisch teakhouten schrijfbureau
Startprijs 220 EUR
Mahonie naaitafel, 1850 4218
Mahonie naaitafel, 1850
Startprijs 200 EUR
Twee antieke nachtkastjes, 1900 4200
Twee antieke nachtkastjes, 1900
Startprijs 200 EUR
Kersenhouten hoekkast 4198
Kersenhouten hoekkast
Startprijs 200 EUR
Gebogen side board 4189
Gebogen side board
Startprijs 200 EUR
Mahoniehouten kapspiegel 4187
Mahoniehouten kapspiegel
Startprijs 200 EUR
Twee 18e - 19e eeuwse melkkrukken 4159
Twee 18e - 19e eeuwse melkkrukken
Startprijs 200 EUR
Hollandse commode met origineel ringbeslag, 1820 4138
Hollandse commode met origineel ringbeslag, 1820
Startprijs 200 EUR
Antieke vitrinekast met etage, 1900 4129
Antieke vitrinekast met etage, 1900
Startprijs 200 EUR
Retro Wassily-stijl stoel 4074
Retro Wassily-stijl stoel
Startprijs 200 EUR
Antieke spiegel met console, 1880 4123
Antieke spiegel met console, 1880
Startprijs 180 EUR
Wortelnoten secretaire 4021
Wortelnoten secretaire
Startprijs 180 EUR
Kleine damessecretaire 4231
Kleine damessecretaire
Startprijs 160 EUR
Kersen nachtkastje 4180
Kersen nachtkastje
Startprijs 150 EUR
Twee barok-stijl stoelen 4169
Twee barok-stijl stoelen
Startprijs 150 EUR