Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd? Stilleven met snoek
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd? Circa 1920. Stilleven met snoek, bloemen en aardewerk. Eén restauratieplek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 100 cm. In redelijk/goede staat.

J. Knikker, Landschap met korenschoven
Startprijs 150 EUR

Jan Knikker. 1889 - 1957. Landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Jury, Stilleven
Resultaat: 100 EUR

Jury. Circa 1900. Stilleven met divers fruit. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 65 x B 85 cm. In redelijk/goede staat.

M. Hendriks, Landschap met herderin en bloesembomen
Startprijs 100 EUR

M. Hendriks. Circa 1920. Landschap met herderin en bloesembomen. Olieverf op linnen. Afmeting; H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Hollands havengezicht met platbodems
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Hollands havengezicht met platbodems. Olieverf op paneel. Afmeting; H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Naar Andy Warhol, Greta Garbo
Startprijs 1.250 EUR

Groot werk naar Andy Warhol. Greta Garbo als Mata Hari. Lithografie op papier. Uit de serie the Star uit de Myths serie uitgever ronald Feldman Fine arts Inc New York. Afmeting: H 95 x B 97 cm. In goe...

H. Bogman Jr., Huis langs gracht
Startprijs 80 EUR

H. Bogman Jr. 1890 - 1975. Huis langs gracht. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 18 cm. In goede staat.

Markus Heumann, Romantisch landschap
Startprijs 120 EUR

Markus Heumann. 1848 - 1921. Circa 1900. Verso gesigneerd. Romantisch landschap met zwanen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20,5 x B 27 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met Roemer en tabak en pijp
Resultaat: 120 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, tabak en tabakspijp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met kersen in Chinese schaal
Resultaat: 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kersen in Chinese schaal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

J. Eijk, Hollands havengezicht met figuren
Startprijs 150 EUR

J. Eijck. 21e Eeuw. Hollands havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

B. van Dipten, Molen + haven gezicht
Startprijs 300 EUR

Pendant van B. van Dipten. Molengezicht + havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.

V. Avirvarei, Rotterdams havengezicht met vrachtschepen
Startprijs 200 EUR

V. Avirvarei. 21e Eeuw. Rotterdamse haven met vrachtschepen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Onduidelijke monogram, Wintergezicht
Startprijs 225 EUR

Onduidelijke monogram. 19e Eeuw. Hollandse School. Wintergezicht met houtsprokkelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Meisje met fruitschaal
Startprijs 180 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Meisje met fruitschaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 109 x B 45 cm. In redelijke staat.

Joseph Klaas (= Henry Schouten), Bloem stilleven
Startprijs 550 EUR

Joseph Klaas (= Henry Schouten). Belgische School. 1857 - 1927. Bloem stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.

Horsky, Vliegenzwammen
Startprijs 50 EUR

Horsky. Poolse School. Vliegenzwammen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 25 cm. In goede staat.

G.A. Baumer, Landschap met korenschoven
Startprijs 60 EUR

G.A. Baumer. 1949. Landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

W. Robbers, Landschap met schapen en herder
Resultaat: 50 EUR

W. Robbers. Circa 1900. Landschap met schapen en schaapsherder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.

R. Lichtenstein, Naakte vrouw met buste
Startprijs 300 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 80/199. Met watermerk. Naakte vrouw met buste. Lithografie op papier. Afmeting: H 77 x B 57 cm. In goede staat.

J. Michael, Parijs stadsgezicht
Startprijs 80 EUR

J. Michael. 21e Eeuw. Parijs stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Linda, Stilleven naar Vincent van Gogh
Startprijs 80 EUR

Linda. 21e Eeuw. Stilleven naar Vincent van Gogh. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Vrouw in interieur
Resultaat: 300 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 20/199. Met watermerk. Vrouwen in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 73 x B 58 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Twee vrouwen
Resultaat: 300 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 71/190. Met watermerk. Twee vrouwen, rug masseren. Litho op papier. Afmeting: H 77 x B 56 cm. In goede staat.