Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd? Stilleven met snoek 1218
Ongesigneerd? Stilleven met snoek
Startprijs 100 EUR
J. Knikker, Landschap met korenschoven 1219
J. Knikker, Landschap met korenschoven
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Jury, Stilleven 1220
Jury, Stilleven

Resultaat:

100 EUR

M. Hendriks, Landschap met herderin en bloesembomen 1221
M. Hendriks, Landschap met herderin en bloesembomen
Startprijs 100 EUR
Onduid. gesig., Hollands havengezicht met platbodems 1222
Onduid. gesig., Hollands havengezicht met platbodems
Startprijs 50 EUR
Naar Andy Warhol, Greta Garbo 1223
Naar Andy Warhol, Greta Garbo
Startprijs 1.250 EUR
H. Bogman Jr., Huis langs gracht 1224
H. Bogman Jr., Huis langs gracht
Startprijs 80 EUR
Markus Heumann, Romantisch landschap 1225
Markus Heumann, Romantisch landschap
Startprijs 120 EUR
Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer en tabak en pijp 1226
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer en tabak en pijp

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met kersen in Chinese schaal 1227
C. Cornelisz, Stilleven met kersen in Chinese schaal

Resultaat:

130 EUR

J. Eijk, Hollands havengezicht met figuren 1228
J. Eijk, Hollands havengezicht met figuren
Startprijs 150 EUR
B. van Dipten, Molen + haven gezicht 1229
B. van Dipten, Molen + haven gezicht
Startprijs 300 EUR
V. Avirvarei, Rotterdams havengezicht met vrachtschepen 1230
V. Avirvarei, Rotterdams havengezicht met vrachtschepen
Startprijs 200 EUR
Onduidelijke monogram, Wintergezicht 1231
Onduidelijke monogram, Wintergezicht
Startprijs 225 EUR
Ongesigneerd, Meisje met fruitschaal 1232
Ongesigneerd, Meisje met fruitschaal
Startprijs 180 EUR
Joseph Klaas (= Henry Schouten), Bloem stilleven 1233
Joseph Klaas (= Henry Schouten), Bloem stilleven
Startprijs 550 EUR
Horsky, Vliegenzwammen 1234
Horsky, Vliegenzwammen
Startprijs 50 EUR
G.A. Baumer, Landschap met korenschoven 1235
G.A. Baumer, Landschap met korenschoven
Startprijs 60 EUR
Verkocht
W. Robbers, Landschap met schapen en herder 1236
W. Robbers, Landschap met schapen en herder

Resultaat:

50 EUR

R. Lichtenstein, Naakte vrouw met buste 1237
R. Lichtenstein, Naakte vrouw met buste
Startprijs 300 EUR
J. Michael, Parijs stadsgezicht 1238
J. Michael, Parijs stadsgezicht
Startprijs 80 EUR
Linda, Stilleven naar Vincent van Gogh 1239
Linda, Stilleven naar Vincent van Gogh
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Roy Lichtenstein, Vrouw in interieur 1240
Roy Lichtenstein, Vrouw in interieur

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Roy Lichtenstein, Twee vrouwen 1241
Roy Lichtenstein, Twee vrouwen

Resultaat:

300 EUR