Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek sabel, 1900 2748
Antiek sabel, 1900
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Oude vliegtuig propeller 2747
Oude vliegtuig propeller

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Tien oude Chinese munten 7298
Tien oude Chinese munten

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Tibetaanse sculptuur, H 24,5 cm. 7296
Tibetaanse sculptuur, H 24,5 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Franse figurengroep van Moreau, 1900 5006
Franse figurengroep van Moreau, 1900

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Groot bronzen beeld met monogram M.H. (Marianne Houtkamp), H 93 cm. 5005
Groot bronzen beeld met monogram M.H. (Marianne Houtkamp), H 93 cm.

Resultaat:

3.250 EUR

Zilver vergulde choker met robijn 714
Zilver vergulde choker met robijn
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Twee cloisonné kandelaren, H 40 cm. 2106
Twee cloisonné kandelaren, H 40 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Lot antieke kandelaren 2101
Lot antieke kandelaren

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot koper/tin werk 2100
Lot koper/tin werk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Frans sabel, L 91,5 cm. 2740
Frans sabel, L 91,5 cm.

Resultaat:

150 EUR

Antieke dolk, L 54 cm. 2739
Antieke dolk, L 54 cm.
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Zeldzaam trommelrevolver, L 24 cm. 2732
Zeldzaam trommelrevolver, L 24 cm.

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Lot diverse militaria emblemen 2730
Lot diverse militaria emblemen

Resultaat:

60 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 122 cm. 2723
Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 122 cm.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Twee Franse brandweerhelmen 2721
Twee Franse brandweerhelmen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 123 cm. 2713
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 123 cm.

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 130 cm. 2707
Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 130 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Dubbelloops jachtgeweer, L 117 cm. 2704
Dubbelloops jachtgeweer, L 117 cm.

Resultaat:

300 EUR

Grote tinnen theekan 2099
Grote tinnen theekan
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Zilveren bewerkte doos 8
Zilveren bewerkte doos

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Gouden oorring met diamant 707
Gouden oorring met diamant

Resultaat:

150 EUR

Gouden ring met diamant 706
Gouden ring met diamant
Startprijs 250 EUR
Twee gouden broches 705
Twee gouden broches
Startprijs 100 EUR