18e Eeuwse Duitse Fayence Hanau dekselpot. Floraal/vogel/vlinder decor. Haarlijnen. Afmeting: H 31 cm. In redelijk/goede staat.
Lot plated en BWG met een koffiekan met melkkan en suikerbak, voorzien van afbeeldingen met Oosterse taferelen, een vaas met bloemen en vogel decor, een cocktailshaker en een theebus met een zilverhou...
Zilveren broodmand, 833/000, ovaal model met gezaagd decor met bloemen en pompoenen met rasterpatroon. Geplaatst op een ovale ring met filetrand. MT.: A.Presburg, Haarlem, jl.:N:1948 ca 525 gram. 27x2...
Chinees porseleinen kom op hoge voet met geel glazuur, perzik decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 11,5 x Ø 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met geel glazuur op vergulde messing voet. Met bodemmerk. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenschotel met goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 39,3 cm. In goede staat.
Tibetaanse jade theecup met deksel, op zilveren voet. Jadecup geplaatst op een zilveren houder met brede geschulpte rand rijkelijk versierd met floraal gedreven en gegraveerd decor en afbeeldingen va...
Antiek noord-Duits biedermeier secretaire met opzet. Mahoniehout. Met halve zuilen, band-intarsia en mooi binnenleven. Circa 1840. Afmeting: 195 x 46 x 104 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met groen glazuur + granaatappel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 x Ø 16,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + goudrand bewerkt. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met landschap/tekst decor. Minimale schilfer. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari scheerbekken. Tuin/goud decor. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met krab, baars en steur decor + verso zeemleer glazuur. Met bodemmerk. Eén schotel randglazuur chips. Eén schotel haarlijn. Eén kopje goed....
Twee 17e eeuwse Chinees porseleinen diepe borden met floraal decor. Afmeting: Ø 13,7 cm. In goede staat.
Vijf-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel met vissers in landschap decor. Gemerkt De Klaauw. Afmeting: H 16 - 23 cm. In goede staat.
Zuid-Duitse beschilderde twee-deurs kast met bloem decor. Deels 19e eeuws. 20e Eeuw gerestaureerd. Afmeting: 186 x 103 x 54 cm. In goede staat.
Anton Verhoeven. 1920 - 2006. Stilleven met aardewerk en vis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met oud diamant. Rechthoekige hanger gemaakt van een sluiting versierd met diamanten met een oud slijpsel. 20x32mm, inclusief oog. ca 6,8 gram. In goede staat
19e Eeuwse Hollandse boeren vitrine-opzetkast. Zijkanten van glas. Twee-delig. Eén deur boven, twee deuren van onder. Afmeting: 225 x 106 x 38 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Haarscheur. Afmeting: Ø 38,6 cm. In redelijke staat.
Groot antiek Hollands Delfts Porceleyne Fles 12-pas tegeltableau. Naar Salomon Verveer. Circa 1900. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.
Art Deco boekenkast. Walnoothout fineer. Circa 1920. Afmeting: 176 x 201 x 49 cm. In goede staat.
Antieke Duitse twee-deurs spinde kast van eikenhout, met slede-poten en origineel slot. Boeren barok. Circa 1800. Afmeting: 152 x 147 x 56 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse houtgestoken vergulde houten Louis Seize barometer + thermometer. Par Scoty. Afmeting: 83 x 50 cm. In zeer goede staat.