Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

18e Eeuwse dekselpot Hanau
Resultaat: 550 EUR

18e Eeuwse Duitse Fayence Hanau dekselpot. Floraal/vogel/vlinder decor. Haarlijnen. Afmeting: H 31 cm. In redelijk/goede staat.

Lot plated & BWG
Resultaat: 550 EUR

Lot plated en BWG met een koffiekan met melkkan en suikerbak, voorzien van afbeeldingen met Oosterse taferelen, een vaas met bloemen en vogel decor, een cocktailshaker en een theebus met een zilverhou...

Zilveren broodmand
Resultaat: 525 EUR

Zilveren broodmand, 833/000, ovaal model met gezaagd decor met bloemen en pompoenen met rasterpatroon. Geplaatst op een ovale ring met filetrand. MT.: A.Presburg, Haarlem, jl.:N:1948 ca 525 gram. 27x2...

Chinese kom op voet, H 11,5 x Ø 18 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen kom op hoge voet met geel glazuur, perzik decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 11,5 x Ø 18 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 23,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen vaas met geel glazuur op vergulde messing voet. Met bodemmerk. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Chinese drakenschotel Ø 39,3 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenschotel met goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 39,3 cm. In goede staat.

Antieke Tibetaanse jade cup met zilverwerk
Resultaat: 500 EUR

Tibetaanse jade theecup met deksel, op zilveren voet. Jadecup geplaatst op een zilveren houder met brede geschulpte rand rijkelijk versierd met floraal gedreven en gegraveerd decor en afbeeldingen va...

Antiek secretaire
Resultaat: 500 EUR

Antiek noord-Duits biedermeier secretaire met opzet. Mahoniehout. Met halve zuilen, band-intarsia en mooi binnenleven. Circa 1840. Afmeting: 195 x 46 x 104 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 25 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met groen glazuur + granaatappel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 x Ø 16,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 28 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + goudrand bewerkt. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 23,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met landschap/tekst decor. Minimale schilfer. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Zeldzame 18e eeuwse Chinese scheerbekken Ø 30,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari scheerbekken. Tuin/goud decor. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 500 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met krab, baars en steur decor + verso zeemleer glazuur. Met bodemmerk. Eén schotel randglazuur chips. Eén schotel haarlijn. Eén kopje goed....

Twee 17e eeuwse Chinese borden Ø 13,7 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee 17e eeuwse Chinees porseleinen diepe borden met floraal decor. Afmeting: Ø 13,7 cm. In goede staat.

Vijf-delig 18e eeuws Delfts kaststel, H 16 - 23 cm.
Resultaat: 500 EUR

Vijf-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel met vissers in landschap decor. Gemerkt De Klaauw. Afmeting: H 16 - 23 cm. In goede staat.

Zuid-Duitse 2-deurs kast
Resultaat: 500 EUR

Zuid-Duitse beschilderde twee-deurs kast met bloem decor. Deels 19e eeuws. 20e Eeuw gerestaureerd. Afmeting: 186 x 103 x 54 cm. In goede staat.

Anton Verhoeven, Stilleven met aardewerk en vis
Resultaat: 500 EUR

Anton Verhoeven. 1920 - 2006. Stilleven met aardewerk en vis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Gouden hanger met oud diamant
Resultaat: 500 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met oud diamant. Rechthoekige hanger gemaakt van een sluiting versierd met diamanten met een oud slijpsel. 20x32mm, inclusief oog. ca 6,8 gram. In goede staat

Hollandse boeren vitrinekast
Resultaat: 500 EUR

19e Eeuwse Hollandse boeren vitrine-opzetkast. Zijkanten van glas. Twee-delig. Eén deur boven, twee deuren van onder. Afmeting: 225 x 106 x 38 cm. In goede staat.

Grote 17e - 18e eeuwse Chinese schotel Ø 38,6 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Haarscheur. Afmeting: Ø 38,6 cm. In redelijke staat.

Antiek Porceleyne Fles tegeltableau, 1900
Resultaat: 500 EUR

Groot antiek Hollands Delfts Porceleyne Fles 12-pas tegeltableau. Naar Salomon Verveer. Circa 1900. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.

Art Deco boekenkast, 1920
Resultaat: 500 EUR

Art Deco boekenkast. Walnoothout fineer. Circa 1920. Afmeting: 176 x 201 x 49 cm. In goede staat.

Antieke 2-deurs spinde kast, 1800
Resultaat: 500 EUR

Antieke Duitse twee-deurs spinde kast van eikenhout, met slede-poten en origineel slot. Boeren barok. Circa 1800. Afmeting: 152 x 147 x 56 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Franse barometer
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuwse Franse houtgestoken vergulde houten Louis Seize barometer + thermometer. Par Scoty. Afmeting: 83 x 50 cm. In zeer goede staat.