Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen, H 36 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met figuren in landschap decor. Beschadiging + restauratie. Afmeting: H 36 cm. In redelijke staat.

Franse pendule
Resultaat: 500 EUR

19e Eeuwse Franse Oosterse bronzen pendule met putti + halve maan. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Met emaille cartouches. Afmeting: 37 x 13 x 34 cm. In goede staat.

Hanger met diamant
Resultaat: 480 EUR

Geelgouden hanger, 750/000, met diamant. Hanger in de vorm van een vrouwfiguur met ring in de hand en voorzien van 3 diamantjes, 2 bij de borsten en 1 in de schaamstreek. 58x13mm. ca 14,4 gram. In goe...

Antieke Chinese Satsuma dekselpot, H 58 cm.
Resultaat: 450 EUR

Zeer grote antieke Chinees porseleinen Satsuma dekselpot. Met zotjes, hoogwaardigheidsbekleder, keizer en goud decor. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Chinese waterbak
Resultaat: 450 EUR

Chinese celadon porseleinen waterbak met groen craquelé glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x 24 x 16 cm. In goede staat.

Antiek Japans figuur
Resultaat: 450 EUR

Groot antiek Japans bronzen figuur met cloisonné. Olifant met kind, kruik en half edelstenen. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

Engelse secretaire met intarsia
Resultaat: 450 EUR

Vroeg 19e eeuws Engels secretaire van iepenhout met florale intarsia, volle zuilen en origineel bronzen beslag. Mooi binnenleven met veel lades + verborgen opbergruimte. Lichte fineerschade. Afmeting:...

Keith Haring, Walking Hart
Resultaat: 450 EUR

Keith Haring. Nr. 11/200. 21e Eeuw. Walking Hart. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.

Gouden slavenband
Resultaat: 450 EUR

Prachtige geelgouden slavenband, 585/000, met zirconia. Brede slavenband met een opgesoldeerd element in de vorm van een gesp met graveerwerk en een grote zirconia. De armband is voorzien van een scha...

Movado zakhorloge
Resultaat: 450 EUR

Fraai zilveren zakhorloge, 935/000, gemerkt Movado Emeto, rechthoekig model voorzien van een zwart emaille bewerking op de kast, aan de achterzijde iets afgesleten. Geopend 7x3cm.

Collier van bloedkoralen
Resultaat: 450 EUR

Verlopend collier, in 2 rijen, van bloedkoralen, bevestigd aan een geelgouden slot, 585/000, gefacetteerd model met graveerwerk. Grootte kralen 4-8mm. lengte 65 cm. ca 85 gram. In goede staat

Stel zilveren kaarskandelaren
Resultaat: 450 EUR

Stel zilveren kandelaren, 830/000, 4 lichts, art deco, op een ovale voet met een zeskantig licht. 31x11x18cm. MT.: Deyhle Gebrüder, Schwabisch Gmund. Voorzien van gevulde voet. Brutogewicht ca 1179 gr...

Antieke Chinese theepot
Resultaat: 450 EUR

Antieke Chinees porseleinen theepot met figuren in landschap/floraal decor + tekst. Met signatuur. Afmeting: 11 x 18 x 6 cm. In goede staat.

Chinese beker, H 19 cm.
Resultaat: 450 EUR

Grote Chinees porseleinen beker met rondom figuren in tuin/waterval decor. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Eugen Kampf, Vissersboten met vissersvolk bij het strand
Resultaat: 450 EUR

Eugen Kampf. 1861 - 1933. Visserboten met vissersvolk bij het strand. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31,5 x B 43,5 cm. In goede staat.

Arrah Lee Gaul, Over the bamboo vence
Resultaat: 450 EUR

Arrah Lee Gaul. 1883 - 1980. Amerikaanse School. Titel: Over the bamboo vence. Olieverf op linnen. Afmeting: H 77 x B 64 cm. In goede staat.

Gouden Certina dames horloge
Resultaat: 450 EUR

Geelgouden dameshorloge, 585/000, Certina, mechanisch, met een vierkante kast en een gevlochten band voorzien van ruitvormige elementen bezet met 4 briljant geslepen diamanten. Breedte 14 mm. lengte 1...

Grote antieke Chinese pot Ø 41 cm.
Resultaat: 450 EUR

Zeer grote antieke Chinees porseleinen pot met opgewerkt reliëf van tuin/vogel decor. Circa 1900. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 40 x Ø 41 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese vazen, H 25,5 cm.
Resultaat: 450 EUR

Twee grote vierkante Chinees porseleinen vazen met blauw glazuur en olifantenkoppen. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 450 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Tuin/zotjes decor. Vier schotels goed. Eén kopje haarlijn. Drie goed. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

16e- 17e Eeuws heilig figuur (pietà)
Resultaat: 450 EUR

16e - 17e Eeuws eikenhouten heilig figuur met rest polychromie. Afmeting: 31 x 24 x 10 cm. In goede staat.

Zilveren koffiepot
Resultaat: 450 EUR

Fraaie zilveren koffiekan, 900/000, rijkelijk versierd met guilloche patroon en graveerwerk met meanderbewerking en cartouches met monogram. Geplaatst op een gezaagde voet met floraal decor. De tuit e...

18e Eeuwse Delftse pot
Resultaat: 450 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse polychrome dekselpot met floraal/Hollandse leeuw decor. Gemerkt APK. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Chinese waterschaal Ø 18,5 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinese celadon waterschaal met geritste tekst + bodemmerk. Afmeting: Ø 18,5 cm. In goede staat.