Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen met floraal decor. Eén bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: H 11 - 12,5 cm. In goede staat.
Twee kristallen schenkkaraffen versierd met onder andere een meander geëtst motief. Voorzien van een zilveren rand en zilveren stop welke met ketting verbonden is aan de rand. 835/000. 14x11x36cm. In ...
Twee Chinees porseleinen cups met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x Ø 7,2 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met bodemmerk. Figuren decor. Eén bovenrand haarlijn. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose theepot met zeldzaam vogel/floraal/goud decor. Knopje op deksel mogelijk gerestaureerd. Afmeting: 14 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schotel met roze glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.
Henri Cassiers. 1858 - 1944. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Aquarel op papier. Afmeting: H 34 x B 51 cm. In goede staat.
Drie-delig 835/000 zilveren mokka servies. Bestaande uit: Mokkakan, roomkan en suikerkom met oorgrepen. Model Buton. Mr. Gerritsen en Van Kempen - Zeist. Anno: R 1952 en W 1956. Ca. 444 gr. 15 x 8 x 1...
Chinees porseleinen pijpvaas met rood glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 cm. In goede staat.
Groot 28-pas Hollands polychrome tegeltableau naar een schilderij van Marinus de Jongere. Delfts of Makkum. Circa 1950. Afmeting: H 52 x B 90 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Drentse rankenkast met kussens in eikenhout met palissander + schappen + lades. Afmeting: 189 x 190 x 70 cm. In goede staat.
Zeldzame, vroeg 19e eeuwse empire theestoof van mahoniehout met vergulde dolfijnen. Circa 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 50 x Ø 29 cm. In redelijk/goede staat.
Elf stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Set van vijf borden met landschap decor + een set van zes borden met floraal decor. Twee borden beschadigd, één bord haarlijn. Acht maal minimale chips...
Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels. Tuin/vogel decor. Met bodemmerk. Drie kopjes minimale chip. Eén kopje goed. Twee schotels goed. Twee schotels minimale chips. Afmetin...
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met vogel/granaatappel decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Floraal/landschap decor. Onder andere Kang Xi, zes tekens. Eén schotel gelijmd. Eén schotel chip. Rest goed. Afmeting: Ø 10 - 12 cm.
Chinees porseleinen kom met zotjes in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,5 - Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose brushpot met pioenroos decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 12 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups met roze glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen pot met floraal decor. Jiajing gemerkt. Haarscheuren + enkele chips. Afmeting: H 26,5 x Ø 25,5 cm. In redelijke staat.
Antiek Chinees snijstuk van jade. Watervogel/lelie decor. Minimale chips. Afmeting: 8,5 x 12 x 4,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met draak/feniks decor + rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 x Ø 30 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met fazant in tuin/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vaas met tempelleeuwen decor. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.