Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Kees de Waal, Vrouw met teksten 1343
Kees de Waal, Vrouw met teksten
Startprijs 50 EUR
18e Eeuwse Duitse tafel met lade 4208
18e Eeuwse Duitse tafel met lade
Startprijs 250 EUR
Lot Chinees porselein (9x) 7051
Lot Chinees porselein (9x)
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Dubbelgebogen commode 4225
Dubbelgebogen commode

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antiek Japans Satsuma servies 7753
Antiek Japans Satsuma servies

Resultaat:

400 EUR

Trümper, Portret 17e eeuw (naar Frans Hals) 1356
Trümper, Portret 17e eeuw (naar Frans Hals)
Startprijs 50 EUR
Tafel met marqueterie 4242
Tafel met marqueterie
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Johan Heesen, Boerderij met boerin en kippen 1388
Johan Heesen, Boerderij met boerin en kippen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 11 - 12 cm. 7068
Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 11 - 12 cm.

Resultaat:

190 EUR

Twee delen antiek plateel, 1910 6252
Twee delen antiek plateel, 1910
Startprijs 40 EUR
Antieke figurengroep 5001
Antieke figurengroep
Startprijs 300 EUR
Onduid. gesig., Italiaans landschap 1373
Onduid. gesig., Italiaans landschap
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Twee 17e eeuwse Chinese borden Ø 13,7 cm. 7085
Twee 17e eeuwse Chinese borden Ø 13,7 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke Franse dekseldoos, 1880 2002
Antieke Franse dekseldoos, 1880

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Tibetaanse jade cup met zilverwerk 7102
Antieke Tibetaanse jade cup met zilverwerk

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke Franse cassolette, H 43 cm. 2019
Antieke Franse cassolette, H 43 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot antiek Chinees porselein (5x) 7119
Lot antiek Chinees porselein (5x)

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinees drakenbord Ø 22,3 cm. 7136
Chinees drakenbord Ø 22,3 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Twee bronzen tafellampen, H 61 cm. 2036
Twee bronzen tafellampen, H 61 cm.

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Franse kaarskandelaar, H 62 cm. 2053
Franse kaarskandelaar, H 62 cm.

Resultaat:

100 EUR

Oude Chinese Yixing trekpot 7153
Oude Chinese Yixing trekpot
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antieke schrijfkist 2070
Antieke schrijfkist

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese Kanton petroleumlamp, H 52 cm. 7170
Chinese Kanton petroleumlamp, H 52 cm.

Resultaat:

250 EUR

Antiek marmeren lampvoet, H 52 cm. 2087
Antiek marmeren lampvoet, H 52 cm.
Startprijs 100 EUR