Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

M. de Jongere, Hollands poldergezicht met windmolen
Resultaat: 650 EUR

M. de Jongere. 1912 - 1978. Hollands poldergezicht met windmolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 19,5 cm.
Resultaat: 650 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met granaatappel decor. Met bodemmerk + zegel. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.

Franse pendule
Resultaat: 650 EUR

Oude/antieke vergulde porseleinen Franse pendule met figuren. Gesigneerd Gallé. Kroon gelijmd, één hand mist, enkele chips. Achtdaags stil uurwerk. Uit Parijs. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede sta...

Zilveren theepot op comfoor
Resultaat: 650 EUR

Zilveren theepot op comfoor. Comfoor, 934/000, met gekrulde poten voorzien van een floraal decor, MT.: Bonebakker, Amsterdam, jl.: B:1886, plaatje is van metaal, met daarop een theepot, 833/000, met e...

Drie-delig 18 eeuws kaststel, H 36 cm.
Resultaat: 650 EUR

Drie-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel met dorp aan water decor. Met bodemmerk drie klokken. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,4 cm.
Resultaat: 650 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met bloemvazen/goud decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 22,4 cm. In goede staat.

Serie Salvador Dali tegels (6x)
Resultaat: 650 EUR

Serie van zes gelimiteerde Savador Dali ingelijste tegels. Nr. 245/387. Afkomstig uit privé collectie. Afmeting (tegels): 21 x 21 cm. In goede staat.

Chinees drakenbord Ø 22,3 cm.
Resultaat: 650 EUR

Chinees porseleinen bord met draak in hemel decor + verso wolken + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.

Chinese Fam. Rose plaquette
Resultaat: 650 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose plaquette met figuren bij pagode in tuin. Afmeting: 35,5 x 36 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 23,5 cm.
Resultaat: 650 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met figuren in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11,5 - Ø 23,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose dekseldoos
Resultaat: 650 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met figuren in interieur/floraal decor. Met bodemmerk + goud. Afmeting: 4,5 x 7,7 x 7,7 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuws Kang Xi porselein (3x)
Resultaat: 650 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi koppen + één schotel. Met geisha decor + vier tekens bodemmerk. Eén kopje 1 schilfer, één kopje 4 schilfers. Schotel, goed. Afmeting: 8,5 - 12,5 cm. In rede...

Twee Chinese vazen, H 25 cm.
Resultaat: 650 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Eén vaas chip. Eén vaas restauratie. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.

Collier van cultivé parels met witgoud.
Resultaat: 650 EUR

Collier van cultivé parels, ø7-7,5mm, met een fraai luster, bevestigd aan witgouden sluiting in een bloemvorm met 4 parels een klein briljant geslepen diamantje en 4 saffiertjes. ø slot 15mm. lengte 8...

Antieke Chinese vaas, H 12 cm.
Resultaat: 650 EUR

Antieke Chinees porseleinen bolvaas met vissen/waterlelie decor. 16e - 17e Eeuw. Afmeting: H 12 x Ø 10 cm. In goede staat.

Drie design stoelen
Resultaat: 650 EUR

Drie design stoelen. 2x laag model + 1x schommelstoel. 60er - 70er Jaren. Hardhout met bruin leder. Maker? Deens? Eén verlijming los. Afmeting: 74 x 75 x 56 cm. / 104 x 60 x 65 cm. In goede staat.

Zeldzaam zwaard, L 116 cm.
Resultaat: 650 EUR

Zeldzaam renaissance zwaard. 16e - 17e Eeuw. Bronzen heft met restvergulding. Figuren/putti/draken decor. Lemet gerestaureerd, was gebroken. Eén restauratie figuur in heft. Afmeting: L 116 cm. In red...

Zilveren broodmand
Resultaat: 625 EUR

Zilveren broodmand, 833/000, ovaal gecontourneerd model met gezaagd floraal decor met pompoenen en graveerwerk. De mand is voorzien van grepen met bloemdecor en is geplaatst op 4 gekrulde pootjes. 30x...

18e Eeuwse vitrine-opzet kast met oude bierverf
Resultaat: 600 EUR

18e Eeuwse Hollandse barok vitrine-opzet kast met oude bierverf. Twee-delig. Houtgepind. Afmeting: 225 x 110 x 50 cm. In zeer goede staat.

Grote Chinese brushpot, H 16 x Ø 19,7 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte brushpot met kraanvogel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 x Ø 19,7 cm. In goede staat.

Diepe Chinese schotel Ø 36,8 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote dikwandige Chinees porseleinen diepe schotel met draak decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 36,8 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 34,5 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met figuren/paard bij waterval/landschap decor. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose schotel Ø 34,7 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal/vleermuis en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 34,7 cm. In goede staat.

Chinese vaas op console, H 30 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met rood glazuur op console. Met bodemmerk + zegel. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.