Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

18e Eeuws Duits kistje
Resultaat: 600 EUR

Kleine vroeg 18e eeuwse Duitse eikenhouten met noten kist, voorzien van dubbele barok sloten + origineel beslag. Gegraveerd. Jaartallen later aangebracht. Verder in goede originele staat. Afmeting: 33...

Niek van der Plas, Strandgezicht
Resultaat: 600 EUR

Niek van der Plas. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Gouden ring met parel, onyx en diamant.
Resultaat: 600 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met zilver, onyx, parel en diamant. Ring met een grote rechthoekige kast versierd met een getorste rand en een aculade vormige bewerking, bezet met een grote rechthoekige ony...

18e Eeuwse Hollandse kussenkast
Resultaat: 600 EUR

18e Eeuwse Hollandse palissanderhouten-fineer op eiken kussenkast, met ster-intarsia in de deuren. Uitneembaar. Lichte fineerschade. Afmeting: 205 x 190 x 78 cm. In goede staat.

Chinese Ducai kom Ø 16,5 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen Ducai kom met draken decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 16,5 cm. In goede staat.

Antieke donderbus percussie
Resultaat: 600 EUR

Antieke donderbus percussie met graveringen op de loop + kroon en J.S. + C. Circa 1800. Afmeting: L 64 cm. In goede staat.

Grote 18e eeuwse Chinese schotel Ø 34,5 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met kostbaarheden/floraal/landschap in coulissen decor. Dunne haarlijn. Afmeting: Ø 34,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke Chinese tempelfiguren in schaduwbox
Resultaat: 600 EUR

Twee antieke Chinese tempelfiguren in schaduwbox. Keramiek met polychromie. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.

Arrah Lee Gaul, Bertram's garden
Resultaat: 600 EUR

Arrah Lee Gaul. 1883 - 1980. Amerikaanse School. Titel: Bertram's garden. Olieverf op linnen. Beschadigingen. Afmeting: H 65 x B 75 cm. In redelijke staat.

Oud Chinees rol schilderij, H 100 x B 29 cm.
Resultaat: 600 EUR

Gesigneerd oud Chinees rol schilderij op zijde. Gouache. Haan in landschap eet spin. Afmeting: H 100 x B 29 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 46 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met berglandschap decor. Met bodemmerk (konijn). Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Engelse bracketklok, H 55 cm.
Resultaat: 575 EUR

Grote 19e eeuwse mahoniehouten bracketklok door Jasper Guy Shaftesbury. Eerste helft 19e eeuw. Met zwaar bronzen uurwerk, fusee, snek. Weekloper, halfuur-slag op grote verzilverde/plated bel. Afmeting...

18e Eeuwse Meissen theepot
Resultaat: 550 EUR

18e Eeuwse Duits porseleinen Meissen theekan met merkteken 1763. Romantische figuren in landschap/floraal/goud decor. Chips deksel, verder goed. Afmeting: 12 x 19 x 11 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren broodmand
Resultaat: 550 EUR

Fraai gezaagde zilveren broodmand, 835/000, ovaal model met parelrand en spijlen- en floraaldecor met vogels. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven, jl.:U:1955. Op de bodem staat een gravure: Grote prijs der ...

Vijf gouden penningen Nederlands koningshuis
Resultaat: 550 EUR

Vijf gouden penningen. 1x Amalia van Solms. 1x HKH prinses Margriet. 1x Prinses Beatrix - prins Claus von Amsbergen. 1x Prinses Irene - prins Karel Hugo. 1x Louise de Coligny, veniat regnum taum. Tota...

Broche met oud diamant
Resultaat: 550 EUR

Geelgouden broche, 750/000, met zilver, robijn en diamant. Broche in sierlijke bloemvorm versierd met diverse diamanten met een oud slijpsel en voorzien van 8 rond gefacetteerde robijnen. 35x36mm. ca ...

Drie gouden munten/penning
Resultaat: 550 EUR

Drie gouden munten/penning. Bestaande uit: 1x Gouden 10 Gulden Willem III, 1875. 1x Gouden penning Beatrix prinses der Nederlanden, 1938 - 1963. 1x Gouden penning koning Willem I, Juliana koningin der...

Chinese draken vaas, H 22 cm.
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met rode draken en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Lot tegels (74 st.)
Resultaat: 550 EUR

Lot van 74 stuks neo renaissance tegels met floraal decor, in 4-pas. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Engels linnen-kabinet, 1820
Resultaat: 550 EUR

Vroeg 19e eeuws Engels mahoniehouten linnen-kabinet. Circa 1820. Afmeting: 203 x 121 x 59 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Chinese vaas op console, H 28 cm.
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met geritste tekst + signatuur. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Heilig beeld, zilver
Resultaat: 550 EUR

Heilig beeld, zilver BWG, van Jozef, geplaatst op een rond zwart houten basement. Zilver ca 304 gram. ø9x33cm. Het beeld is voorzien van beschermlak. In goede staat

Antieke Delftse tabakspot
Resultaat: 550 EUR

Grote antieke Hollandse 19e eeuwse Delftse Fayence tabakspot. St. Vincent. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 550 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein met peterselie decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: twee kopjes (octagonaal) + één kom. Afmeting: 7 x Ø 11 cm. In goede staat.