Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zes 17e - 18e Eeuwse Chinese borden Ø 24,3 cm. 7142
Zes 17e - 18e Eeuwse Chinese borden Ø 24,3 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Kang Xi vaas, H 12 cm. 7026
18e Eeuwse Kang Xi vaas, H 12 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Vijf 18e eeuwse Chinese miniatuur vazen 7009
Vijf 18e eeuwse Chinese miniatuur vazen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse pot 6052
18e Eeuwse Delftse pot

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Franse bijzettafel, 1860 4077
Franse bijzettafel, 1860

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Twee antieke pinakels, 1900 2232
Twee antieke pinakels, 1900

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antiek hoekaltaar met heiligbeeld, 1880 2059
Antiek hoekaltaar met heiligbeeld, 1880

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Flech Sics 1956, Jachthond Heidi 1358
Flech Sics 1956, Jachthond Heidi

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Bulova accutron horloge 737
Bulova accutron horloge

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Armband lapis lazuli, gouden slot 646
Armband lapis lazuli, gouden slot

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Twee 19e eeuwse Chinese vazen, H 26 cm. 7733
Twee 19e eeuwse Chinese vazen, H 26 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese schenkkan 7551
18e Eeuwse Chinese schenkkan

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
5x Oud China (divers) 7532
5x Oud China (divers)

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Grote Chinese Familie Rose vaas, H 35 cm. 7520
Grote Chinese Familie Rose vaas, H 35 cm.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Chinese Yixing trekpot 7394
Chinese Yixing trekpot

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese vleesschotel, 38,5 x 32 cm. 7368
18e Eeuwse Chinese vleesschotel, 38,5 x 32 cm.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinese vaas op console 7249
Chinese vaas op console

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen, H 25,5 cm. 7194
Twee Chinese vazen, H 25,5 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 15,3 cm. 7113
Chinese kom Ø 15,3 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
18e - 19e Eeuwse Chinese theepot 7103
18e - 19e Eeuwse Chinese theepot

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (4x) 7099
Lot Chinees porselein (4x)

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse capucijner kop + schotels 7084
Twee 18e eeuwse capucijner kop + schotels

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese tulpenvaas, H 59 cm. 7072
Chinese tulpenvaas, H 59 cm.

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 11 - 12 cm. 7068
Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 11 - 12 cm.

Resultaat:

190 EUR