Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese vaas, H 18,5 cm. 7048
Chinese vaas, H 18,5 cm.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese dekselterrine + onderschotel 7040
18e Eeuwse Chinese dekselterrine + onderschotel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Grote 18e eeuwse Chinese schotel Ø 34,5 cm. 7034
Grote 18e eeuwse Chinese schotel Ø 34,5 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm. 7028
Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Grote 17e - 18e eeuwse Chinese schotel Ø 38,6 cm. 7004
Grote 17e - 18e eeuwse Chinese schotel Ø 38,6 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Drie-delig Delfts kaststel 6256
Drie-delig Delfts kaststel

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Groot 28-pas tegeltableau, 1950 6212
Groot 28-pas tegeltableau, 1950

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Antiek Porceleyne Fles tegeltableau, 1900 6211
Antiek Porceleyne Fles tegeltableau, 1900

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Groot perzisch kleed, 300 x 220 cm. 4506
Groot perzisch kleed, 300 x 220 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
4-Laden commode, 1800 4118
4-Laden commode, 1800

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee antieke ijzeren handboeien 2737
Twee antieke ijzeren handboeien

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
F. Huysmans, Landarbeiders 1208
F. Huysmans, Landarbeiders

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Arrah Lee Gaul, Bertram's garden 1042
Arrah Lee Gaul, Bertram's garden

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Omega horloge megasonic 891
Omega horloge megasonic

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Gouden manchetknopen 863
Gouden manchetknopen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Vier odeurflacons 177
Vier odeurflacons

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Zilveren koffiepot 53
Zilveren koffiepot

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Grote 18e eeuwse Chinese schotel Ø 44 cm. 7766
Grote 18e eeuwse Chinese schotel Ø 44 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Chinees Kantonese vaas, H 34,5 cm. 7752
Chinees Kantonese vaas, H 34,5 cm.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Vier Chinese kopjes 7737
Vier Chinese kopjes

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Chinese vaas H 27 cm. 7660
Chinese vaas H 27 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Twee Chinese kommen 7582
Twee Chinese kommen

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 14,8 cm. 7565
Chinese kom Ø 14,8 cm.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Antiek Japans Satsuma servies, 1900 7424
Antiek Japans Satsuma servies, 1900

Resultaat:

130 EUR