Miniatuur zilveren parapluverkoper 925/000 19gr. H.5.5 cm.Cond.: U
Mooie grote zilveren tafelkandelaars 925/000 samen: 680gr. 11x24,5cm. Cond.: U
Bronzen beeld voorstellend olympisch atleet,ca.1900,met gietstempel. H.34.5cm.
Antiek Duitse oliekruik (keramiek) 19e eeuw met beschildering (20e eeuw). beschadigd 48xø34cm. Cond.: G
Onyx marmeren zuil met verlichting 20e eeuw. Mooi uitgewerkt 66xø27cm. Cond.: G
Smeedijzeren tafelonderstel in Empire stijl. Pootjes afgewerkt met bronzen leeuwtjes. Glasplaat mist eind 20e eeuw 65x60x112cm. Cond.: G
Prachtige kleine antieke zilveren rammelaar met benen heft. Zeer mooi bewerkt 835/000 Cond.: U
A. Hoogers 50-er jaren, olieverf op linnen, landschap met berkeboom 24x18cm. Cond.: G
Drie notenhouten bijzettafeltjesFranse stijl 20e eeuw. (2x) 65x46x30cm. (1x) 65xø43cm. Cond.: U
Notenhouten halve maan tafeltje met jaloezie deurtjes in Louis Seize stijl, koperen voetjes 20e eeuw 71x35x68cm. Cond.: U
Handbeschilderde opaline vaa, beschilderd met orchidee 29xø14cm. Cond.: G
4 Porseleinen ijscoupes,ca.1900,met goudrand en bloemdecor, H.9 cm.
Antiek mahoniehouten fineer rolluikenkastje 19e eeuw. Empire met opklapbaar blad (scheuren in de zijkant), fineer in goede staat 85x39x38cm. Cond.: R