Antieke notenhouten bridgetafel met gedraaide poten en opklapbaar blad ca. 1880 Duitsland. Fineerschade 78x85x42cm. Cond.: R
Mahoniehouten Louis Philippe bridgetafel ca. 1860-1870. Blad is opklapbaar en ingelegd met groen vilt. geheel met gebogen poten 67x43x85cm. Cond.: G
Mahoniehouten theetafel ca. 1810. Blad is opklapbaar. Onder het blad zit vakverdeling voor het opbergen van thee. Front met een orgelgebogen lade met origineel bronzen beslag. De zijkanten hebben twe...
Mahoniehouten Queen-Anne stijl eethoek ca. 1920. 6 Stoelen 110x50x52cm. en uittrekbare tafel 67x109x137cm. Tafel heeft Queen-Anne poten uitlopend op klauwpoten. Stoelpoten met snijwerk en leeuwepoten....
Mahoniehouten Queen-Anne wandtafel ca. 1920 met 2 lades en etageblad. Poten met snijwerk uitlopend in klauwpoten 101x135x55cm. Cond.: G
Hollands massief eiken kabinet ca. 1800 met dubbelgebogen kap (met kroontje) en oplopende deuren. Binnenwerk met schappen en 5 lades. Geheel met origineel bronzen beslag met guirlandes 240x156x56cm. C...
Hollandse 18e eeuwse eikenhouten porseleinkast met dubbelgebogen kap en oplopende deur. 2 Deuren met aangeborste panelen. Boven drie-zijdig glas met roedeverdeling. 3 Ruitjes met barst Cond.: G
Hollands massief eikenhouten rolluikkastje eind 19e eeuw. front met 1 lade en 2 rolluiken. Kast staat op gezwarte bolpoten 91x85x40cm. Cond.: G
Hollands mahoniehouten biedermeier naaitafeltje ca. 1820-1840. Geheel staand op gedraaide poten en met originele garenzak. Binnenwerk met vakverdeling en deksel. Blad is krom 72x39x50cm. Cond.: G
Zeldzaam Hollands miniatuur kabinetje ca,1820, mahoniehout fineer op eiken, achter de deurtjes vele laden, compleet handbeschilderd in schildpad look met goudkleurige lijstwerken. Bovenop een klepje m...
Eikenhouten Hollandse dekenkist 18e eeuw. Front heeft 4 panelen met divers kerfwerk. Origineel beslag en scharnieren 72x124x58cm. Cond.: G
Eikenhouten barokstijl orgelgebogen commode midden 20e eeuw met 3 lades 60x35x58cm. Cond.: G
Beukenhouten salonbank met snijwerk, in Biederemeier stijl. Bekleed met velours 20e eeuw in zeer goede staat 111x184x75cm. Cond.: U
Drie handgeknoopte Perzische kleedjes(1x Yastik). 95x48cm. 108x57cm. en 74x50cm. Cond.: G
Handgeknoopt Perzisch kleed midden 20e eeuw, rood van kleur 118x160cm. Cond.: G
Handgeknoopt Perzisch tapijt rood/groen van kleur 78x155cm. Cond.: G
Eikenhouten partnerdesk ca. 1920. 2-Zijdig met laden en deurtjes. Rijkelijk versierd met snijwerk 154x93x77cm. Cond.: G
Groot Perzisch tapijt Heriz met prachtige kleuren 340x250cm. Cond.: U
Groot Perzisch handgeknoopt tapijt met prachtige kleuren 335x231cm. Cond.: U
Prachtig handgeknoopt Perzisch tapijt Koerdistan midden 20e eeuw 126x210cm. Cond.: G