Oude tabakspijp (Duitsland) met handbeschilderde tabakskop van porselein 20e eeuw. Voorstelling van gemsen en bergen in zeer goede staat. Cond.: U
3-Delige pokenset met houder eind 20e eeuw met 1 schepje, tang en pook. Messing handvaten 75x25x17cm. Cond.: G
Antiek Duitse oliekruik (keramiek) 19e eeuw met beschildering (20e eeuw). beschadigd 48xø34cm. Cond.: G
Bijzondere grote antieke lampevoet 19e eeuw. Bronzen armaturen mooi uitgewerkt met majolica. losse delen 122x52x53cm. Cond.: G
Antieke koperen jugendstil petroleum hanglamp (groene kap beschadigd) 55xø35cm. Cond.: G
Lange dames bontjas gemaakt van nertsenkoppen 20e eeuw Cond.: G
Korte damesbontjas gemaakt van nertsenstaarten 20e eeuw Cond.: G
Lange damesbontjas gemaakt van nerts. Donkere kleur 20e eeuw Cond.: G
Oude wanddoek met voorstelling van een hanzestad aan de kade. Tekst "Colonia Templus et Strium Regum" 20e eeuw 130x95cm. Cond.: G
Grote silverplated moderne 5-armige tafelkandelaar H.: 48cm. Cond.: G
6 Gietijzeren ovenplaten met verschillende voorstellingen 20e eeuw. Met eikenhouten antieke standaard 76x48x48cm. Cond.: G
Lamp met stijgerend paard 20e eeuw. gegoten kunststof met glazen lampekapjes 45xø52cm. Cond.: G
Grote lamp met drie stijgerende paarden 20e eeuw. gegoten kunststof met glazen lampekappen 78xø80cm. Cond.: G
Bronzen zakkroonluchter compleet behangen met glazen pegels en bronzen guillandes. eind 20e eeuw. Cond±G 45x24cm.
24 delige messenset in koffer van Weber & Kochmann. Nieuw in verpakking.
Tiffany stijl hanglamp/plaffonierre, met groen/blauw en witte kleuren. 21e eeuw. Cond±G ca.43x37cm.