Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Italiaanse commode 3112
Italiaanse commode
Startprijs 2.000 EUR
Scheepskist 1720 3100
Scheepskist 1720
Startprijs 2.000 EUR
Hollandse secretaire 1810 1790
Hollandse secretaire 1810
Startprijs 2.000 EUR
Commode ca. 1880 1789
Commode ca. 1880
Startprijs 1.500 EUR
Commode barokstijl 1788
Commode barokstijl
Startprijs 1.500 EUR
4 Stoelen, Verner Panton chairs 3241
4 Stoelen, Verner Panton chairs
Startprijs 1.400 EUR
17e Eeuwse bolpoottafel 3126
17e Eeuwse bolpoottafel
Startprijs 1.300 EUR
Hangeknoopt tapijt 3159
Hangeknoopt tapijt
Startprijs 1.250 EUR
Eikenhouten kuifkabinet 3134
Eikenhouten kuifkabinet
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Hollandse Renaissansce kast 3124
Hollandse Renaissansce kast

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Miniatuur kabinet 3106
Miniatuur kabinet

Resultaat:

1.100 EUR

Engelse baroksecretaire 1787
Engelse baroksecretaire
Startprijs 1.000 EUR
Eikenhouten kabinet 3231
Eikenhouten kabinet
Startprijs 800 EUR
Porseleinkast, klein model 3209
Porseleinkast, klein model
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Eiken 18e eeuwse Louis Seize kast 3153
Eiken 18e eeuwse Louis Seize kast

Resultaat:

742 EUR

Hollands eiken kabinet ca. 1800 3150
Hollands eiken kabinet ca. 1800
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Eiken kabinetkast 3133
Eiken kabinetkast

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Eiken tweedeurs kast 1820 3130
Eiken tweedeurs kast 1820

Resultaat:

800 EUR

Kruisvoet kabinet 3125
Kruisvoet kabinet
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Duitse barok secretaire 3101
Duitse barok secretaire

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Eiken tweedeurs kast 1810 3191
Eiken tweedeurs kast 1810

Resultaat:

750 EUR

Engels kabinet 3177
Engels kabinet
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Notenhouten Franse buffetkast 3105
Notenhouten Franse buffetkast

Resultaat:

800 EUR

Hollands miniatuur porseleinkastje 3145
Hollands miniatuur porseleinkastje
Startprijs 700 EUR