06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

Frederik Jacobus du Chattel, winter 668
Frederik Jacobus du Chattel, winter
Startprijs 12.000 EUR
Jan te Wierik 1489
Jan te Wierik

5.850 EUR

Schilderij 17e/18e eeuw 1174
Schilderij 17e/18e eeuw
Startprijs 5.000 EUR
Dirk Peter van Lokhorst 1094
Dirk Peter van Lokhorst
Startprijs 3.500 EUR
Evert Moll 1018
Evert Moll
Startprijs 3.250 EUR
A. Verhoesen 1490
A. Verhoesen
Startprijs 2.750 EUR
Miralles. 1168
Miralles.
Startprijs 2.500 EUR
Carel Jacobus Behr 1029
Carel Jacobus Behr
Startprijs 2.500 EUR
Evert Moll, havengezicht 1074
Evert Moll, havengezicht
Startprijs 2.400 EUR
C.E. Ahrendts 1052
C.E. Ahrendts
Startprijs 2.250 EUR
Kenneth MacKenzie, boerenerf 1032
Kenneth MacKenzie, boerenerf
Startprijs 2.000 EUR
Frederik Jacobus du Chattel, zomer 1016
Frederik Jacobus du Chattel, zomer

2.000 EUR

M. de Jongere 1015
M. de Jongere
Startprijs 2.000 EUR
Delfgaauw 1012
Delfgaauw
Startprijs 1.750 EUR
Adriaan M. Geijp, schaapherder 1123
Adriaan M. Geijp, schaapherder
Startprijs 1.550 EUR
Evert Moll, avondstemming 1115
Evert Moll, avondstemming
Startprijs 1.550 EUR
Schilderij, W. Dommersen 1214
Schilderij, W. Dommersen
Startprijs 1.500 EUR
Schilderij, W. Dommersen 1213
Schilderij, W. Dommersen
Startprijs 1.500 EUR
H.J. v.d. Weele 1186
H.J. v.d. Weele
Startprijs 1.500 EUR
Ongesigneerd, paarden bij hoefsmid 1241
Ongesigneerd, paarden bij hoefsmid
Startprijs 1.350 EUR
Hermanus Charles Christiaan Bogman 1444
Hermanus Charles Christiaan Bogman
Startprijs 1.250 EUR
Abraham Segaar, wintergezicht 1105
Abraham Segaar, wintergezicht
Startprijs 1.250 EUR
Fedor van Kregten 1047
Fedor van Kregten
Startprijs 1.200 EUR
Pinot, naakt 1042
Pinot, naakt
Startprijs 1.200 EUR