Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

18e Eeuws heilig beeld 4007
18e Eeuws heilig beeld
Startprijs 2.500 EUR
Stel bronzen paarden 4058
Stel bronzen paarden
Startprijs 1.800 EUR
Moreau, Diane brons 4001
Moreau, Diane brons
Startprijs 1.750 EUR
Bronzen herdershonden, Cartier 4002
Bronzen herdershonden, Cartier
Startprijs 1.000 EUR
Groot albasten beeld 4015
Groot albasten beeld
Startprijs 850 EUR
Bronzen beeld, Japanse keizer 3951
Bronzen beeld, Japanse keizer
Startprijs 850 EUR
Oud albasten beeld 4032
Oud albasten beeld
Startprijs 750 EUR
Bronzen beeld 3960
Bronzen beeld
Startprijs 750 EUR
Bronzen beeld 3956
Bronzen beeld
Startprijs 750 EUR
Houten heilig beeld 18e eeuw 4010
Houten heilig beeld 18e eeuw
Startprijs 700 EUR
Bronzen beeld 3959
Bronzen beeld
Startprijs 550 EUR
J. Lormier, twee windhonden 4089
J. Lormier, twee windhonden
Startprijs 500 EUR
Bronzen beeld 3976
Bronzen beeld
Startprijs 475 EUR
Verkocht
Houten Petrus 4003
Houten Petrus

Resultaat:

550 EUR

Bronzen beeld 3955
Bronzen beeld
Startprijs 360 EUR
Bronzen beeld, jager 4039
Bronzen beeld, jager
Startprijs 350 EUR
Zinken beeld, vrouw 4033
Zinken beeld, vrouw
Startprijs 350 EUR
Houten beeld in console 4008
Houten beeld in console
Startprijs 350 EUR
Bronzen aap 3980
Bronzen aap
Startprijs 350 EUR
18e Eeuws Petrushoofd 4005
18e Eeuws Petrushoofd
Startprijs 325 EUR
2 Bronzen beeldjes 3953
2 Bronzen beeldjes
Startprijs 320 EUR
Grote terracotta herdershond 4026
Grote terracotta herdershond
Startprijs 300 EUR
Bronzen beeld 4006
Bronzen beeld
Startprijs 300 EUR
Bronzen beeldje 3952
Bronzen beeldje
Startprijs 300 EUR