Doos diversen 20e eeuw met glaswerk, porselein, kristal en verzilverde delen Cond.: R
Grote koperen wandlamp in Louis Quinze stijl 20e eeuw 47x32x13cm. Cond.: G
Grote antieke hanglamp van compositie, brons gepatineerd ca. 1880 met vrouwfiguur. Frankrijk 84xø74cm. Cond.: U
Antieke koperen petroleumlamp ca. 1900 (kap is beschadigd) 67xø37cm. Cond.: R
Twee reclameobjecten 20e eeuw. 1 Varken met schrijfbord en 1 schrijfbord met applucaties (hout en kunststof) 56x39x22cm. en 60x40x3cm. Cond.: G
Oude tabakspijp (Duitsland) met handbeschilderde tabakskop van porselein 20e eeuw. Voorstelling van gemsen en bergen in zeer goede staat. Cond.: U
3-Delige pokenset met houder eind 20e eeuw met 1 schepje, tang en pook. Messing handvaten 75x25x17cm. Cond.: G
Antiek Duitse oliekruik (keramiek) 19e eeuw met beschildering (20e eeuw). beschadigd 48xø34cm. Cond.: G
Antieke koperen jugendstil petroleum hanglamp (groene kap beschadigd) 55xø35cm. Cond.: G
Lange damesbontjas gemaakt van nerts. Donkere kleur 20e eeuw Cond.: G
Grote silverplated moderne 5-armige tafelkandelaar H.: 48cm. Cond.: G
Grote lamp met drie stijgerende paarden 20e eeuw. gegoten kunststof met glazen lampekappen 78xø80cm. Cond.: G
24 delige messenset in koffer van Weber & Kochmann. Nieuw in verpakking.