Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Doos diversen
Resultaat: 25 EUR

Doos diversen 20e eeuw met glaswerk, porselein, kristal en verzilverde delen Cond.: R

Koperen wandlamp
Geen vanafprijs

Grote koperen wandlamp in Louis Quinze stijl 20e eeuw 47x32x13cm. Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 40 EUR

Doos diversen; 3 koffiemolens, strijkijzer, koperen puddingvormen, snotneus. Cond.: G

Doos diversen
Geen vanafprijs

Doos diversen; barometers, tin, etageres etc Cond.: G

Bronzen lamp
Startprijs 150 EUR

Antiek bronzen lamp ca. 1880 in Louis Seize stijl. Plafondlamp 38x45cm. Cond.: G

2 Koperen lampen
Startprijs 15 EUR

Twee koperen lampen 20e eeuw. 60xø15cm. en 35xø14cm. Cond.: G

Hanglamp
Resultaat: 400 EUR

Grote antieke hanglamp van compositie, brons gepatineerd ca. 1880 met vrouwfiguur. Frankrijk 84xø74cm. Cond.: U

Bronzen hanglamp
Startprijs 150 EUR

Antieke zware bronzen hanglamp Hollands ca. 1900 met glazen kappen 59x60x60cm. Cond.: U

Doos diversen
Startprijs 35 EUR

Doos diverse o.a; ketel, koetslamp, koffiemolen etc. Cond.: G

Koperen petroleumlamp
Startprijs 30 EUR

Antieke koperen petroleumlamp ca. 1900 (kap is beschadigd) 67xø37cm. Cond.: R

2 Speren, Zulu
Resultaat: 30 EUR

2 Speren, Zulu, ijzer met hout.L.125cm.

2 Reclameobjecten
Resultaat: 35 EUR

Twee reclameobjecten 20e eeuw. 1 Varken met schrijfbord en 1 schrijfbord met applucaties (hout en kunststof) 56x39x22cm. en 60x40x3cm. Cond.: G

Oude pijp
Resultaat: 40 EUR

Oude tabakspijp (Duitsland) met handbeschilderde tabakskop van porselein 20e eeuw. Voorstelling van gemsen en bergen in zeer goede staat. Cond.: U

Poken set
Resultaat: 30 EUR

3-Delige pokenset met houder eind 20e eeuw met 1 schepje, tang en pook. Messing handvaten 75x25x17cm. Cond.: G

Kavel diversen
Resultaat: 25 EUR

Kavel diversen o.a; 2 Gewichtensetjes in blok. 1 Glazen gewichtenset, geelkoperen bak, 9 glazen onderzetters in cassette, 12 glazen messenleggers in cassette en 2 popjes met porseleinen hoofdjes en ee...

Grote oliekruik
Startprijs 40 EUR

Antiek Duitse oliekruik (keramiek) 19e eeuw met beschildering (20e eeuw). beschadigd 48xø34cm. Cond.: G

Citer
Resultaat: 30 EUR

Antieke Duitse citer gemerkt Valsonora Zither 19e eeuw 52x47x6cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Startprijs 75 EUR

Antieke koperen jugendstil petroleum hanglamp (groene kap beschadigd) 55xø35cm. Cond.: G

Bontjas, Nerts donker
Resultaat: 45 EUR

Lange damesbontjas gemaakt van nerts. Donkere kleur 20e eeuw Cond.: G

Kaarsenstandaard
Resultaat: 40 EUR

Grote silverplated moderne 5-armige tafelkandelaar H.: 48cm. Cond.: G

Tegelkachel
Resultaat: 150 EUR

Majolica tegelkachel Jugendstil, voorstelling van diverse figuren( volgens eigenaar geheel compleet) 7 tegels met figuren, 1 grote tegel met familiewapen,en 2 dozen met diverse tegels.

Grote paardenlamp
Startprijs 125 EUR

Grote lamp met drie stijgerende paarden 20e eeuw. gegoten kunststof met glazen lampekappen 78xø80cm. Cond.: G

Messenset
Resultaat: 50 EUR

24 delige messenset in koffer van Weber & Kochmann. Nieuw in verpakking.