Schitterende grote zware Hollands zilveren papegaai beugeltas met zilveren gordelhaak 835/000 330gr. 17cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren theeduimpje uit 1867, mooi gegraveerd. Bak is opnieuw aan de steel gezet 835/000 9gr. Cond.: G
Mooi strak model zwaar Engels 3-delig theeservies rustend op 4 bolpootjes 1937 Chester 925/000 840gr. (508gr.+296gr.) Theepot: 27cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren theebus rustend op klauwpootjes. Maker: H. Hooykaas Schoonhoven 1911 in uitstekende staat 835/000 180gr. 11x10x8 cm.
Strak zilveren asbakje met houten heft, rustend op 3 leeuwepootjes. 800/000 163gr. Cond.: U
Kristallen ovale bonbonbierre op zilveren voet 19x13,5x7cm. Cond.: G
Antiek Hollands lepelvaasje,met zilveren rand, maker: H & B 835/000 8,5cm. Cond.: U
Schitterend 4-delig Engels servies Sheffield 1958 van de maker M & W. Mooi strak model 925/000 1431gr. (653gr. + 478gr. + 300gr.) Cond.: U
Antiek Hollands zilveren roomlepeltje met getorste steel 20e eeuw 835/000 24gr. Cond.: U
Kapitale grote zwaar zilveren kraantjeskan rustend op 3 sjieke pootjes. 835/000 1.127gr. (incl. houten voetjes en handvat) H.:35cm. Cond.: U
Mooie zware Hollands antieke zilveren beugeltas met zilveren haak. Schitterend bewerkt en uitgezaagd 835/000 300gr. 16cm. Cond.: G
3 Zilveren lepeltjes (1 theelepeltje en 2 suikerlepeltjes), 835/000 34gr.
Hollandse zilveren munten. 10G 1970 Nederland herrijst, 2,5G 1929 Wilh., 2,5G 1961 Jul., 2,5G 1930 Wilh., 2,5G 1961 Jul., 1G 1938 Wilh., 1G 1930 Wilh., 2,5G 1971 Jul., 1G 1940 Wilh., 1G 1978 Jul., 1/2...
Robuust zilveren sauskom. Zware kwaliteit en mooi bewerkt 793gr. 15,5x27,5x20,5cm.
Kristallen beschuitbus, deksel met zilveren knop (uitgewerkt met liggende jachthond). met onderstel. Beschadigd. 21xø22xø13cm.
Schitterend mooi antiek zilveren olie/azijnstel, Kempen & Zonen, Fam. J.M. van Voorschoten 1858-1924, 835/000 300gr. H.: 30cm. Cond.: G
Hollands zilveren nootmuskaatrasp met schep. 1925 Voorschoten. 835/000 59gr. 7xø2,5x12cm. Cond.: U
Zes mooie strakke coctaillepels van Hollands zilver (1 lepel beschadigd). 835/000 58gr. L.:17,5cm. Cond.: G
Strak zilveren Hollands dienblad. Maker: Van Kempen 1960. 925/000 1400gr. 43x32cm. Cond.: U
59-Delige bestekkoffer met divers bestek 20e eeuw. Cond.: G-R
Leuke set kleine zilveren zoutvaatjes met originele blauwe binnenbakjes 835/000 38gr.(samen) Cond.: U
Set strakke zilveren peper&zoutstellen 835/000 45gr. 4cm. Cond.: U
Twee antiek Hollands zilveren suikerschepje en een bewerkt zilveren schaaltje 835/000 40gr. Cond.: G
Mooi zilveren geurhouder, leuk gegraveerd 20e eeuw 835/000 Cond.: G