Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Diorama, American Folk Art 2049
Diorama, American Folk Art
Startprijs 100 EUR
Groot Afrikaans beeld, Missionaris 2050
Groot Afrikaans beeld, Missionaris
Startprijs 350 EUR
Brunsviga telmachine + nachtklok 2051
Brunsviga telmachine + nachtklok
Startprijs 60 EUR
Twee antieke apparaten 2052
Twee antieke apparaten
Startprijs 100 EUR
Antieke Franse Charles Dix kandelaar, 1840 2053
Antieke Franse Charles Dix kandelaar, 1840
Startprijs 450 EUR
Zeldzame 18e eeuwse scheepskist 2054
Zeldzame 18e eeuwse scheepskist
Startprijs 1.200 EUR
Grote Franse empire kandelaar, H 57 cm. 2055
Grote Franse empire kandelaar, H 57 cm.
Startprijs 900 EUR
2x Boeddha tuinbeeld 2056
2x Boeddha tuinbeeld
Startprijs 50 EUR
Romeinse spaartiet? 2057
Romeinse spaartiet?
Startprijs 50 EUR
Zeldzaam marskramers draagrek, 1830 2058
Zeldzaam marskramers draagrek, 1830
Startprijs 100 EUR
18e Eeuwse kerfsnede mangelplank 2059
18e Eeuwse kerfsnede mangelplank
Startprijs 400 EUR
Verkocht
2x Antieke theestoof 2060
2x Antieke theestoof

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke kapstok (snijwerk/gobelin) 2061
Antieke kapstok (snijwerk/gobelin)

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
17e Eeuwse Corpus Christi 2062
17e Eeuwse Corpus Christi

Resultaat:

300 EUR

17e Eeuws Italiaans Heilig kruis 2063
17e Eeuws Italiaans Heilig kruis
Startprijs 300 EUR
18e Eeuwse theekist 2064
18e Eeuwse theekist
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Antiek reis-schrijf kabinet, 1900 2065
Antiek reis-schrijf kabinet, 1900

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Franse dekseldoos 2066
19e Eeuwse Franse dekseldoos

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese dekseldoos, 1920 2067
Chinese dekseldoos, 1920

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Drie oude dekseldozen 2068
Drie oude dekseldozen

Resultaat:

80 EUR

Antieke Engelse dekseldoos 2069
Antieke Engelse dekseldoos
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Japanse spellendoos 2070
Japanse spellendoos

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Gotisch kistje 2071
Gotisch kistje

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Japans lakwerk kastje 2072
Japans lakwerk kastje

Resultaat:

60 EUR