Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese dekseldoos, 7 x Ø 19 cm. 2073
Chinese dekseldoos, 7 x Ø 19 cm.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Japanse schrijfdoos, 1930 2074
Japanse schrijfdoos, 1930

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kerfsnede dekseldoos + wasplaten voor speculaas 2075
Kerfsnede dekseldoos + wasplaten voor speculaas

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee delen Frans porselein 2076
Twee delen Frans porselein

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
19e Eeuwse likeurkelder 2077
19e Eeuwse likeurkelder

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Prachtige schrijfkist met intarsia + parelmoer 2078
Prachtige schrijfkist met intarsia + parelmoer

Resultaat:

200 EUR

Majolica hangpetroleumlamp 2079
Majolica hangpetroleumlamp
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Opaline olielamp 2080
Opaline olielamp

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke petroleumlamp, 1890 2081
Antieke petroleumlamp, 1890

Resultaat:

50 EUR

Zes antieke Keltische bijlen 2082
Zes antieke Keltische bijlen
Startprijs 1.000 EUR
18e Eeuwse theekist van rozenhout 2083
18e Eeuwse theekist van rozenhout
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Twee antieke kandelaren + Heilig kruis 2084
Twee antieke kandelaren + Heilig kruis

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Tinnen tafellamp, H 28 cm. 2085
Tinnen tafellamp, H 28 cm.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antieke Engelse weegschaal 2086
Antieke Engelse weegschaal

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Vier messing schalen 2087
Vier messing schalen

Resultaat:

80 EUR

Klein decoratief harnas 2088
Klein decoratief harnas
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Lot oud/antiek tin + koperwerk 2089
Lot oud/antiek tin + koperwerk

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot antieke tinnen voorwerpen 2090
Lot antieke tinnen voorwerpen

Resultaat:

60 EUR

Tinnen schaal 2091
Tinnen schaal
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Lot Chinees tin/koper (10x) 2092
Lot Chinees tin/koper (10x)

Resultaat:

50 EUR

3-Delig Engels Woodward tinnen servies 2093
3-Delig Engels Woodward tinnen servies
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Twee tinnen (wand)schalen 2094
Twee tinnen (wand)schalen

Resultaat:

50 EUR

18e Eeuwse tinnen kraankan 2095
18e Eeuwse tinnen kraankan
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Drie delen antiek tin, 1800 2096
Drie delen antiek tin, 1800

Resultaat:

170 EUR