Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Mahonie ladenkastje, 1880 4072
Mahonie ladenkastje, 1880

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese bijzettafel 4074
Chinese bijzettafel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Mechelse eethoek, 1880 4080
Mechelse eethoek, 1880

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke halspiegel, 183 x 107 cm. 4085
Antieke halspiegel, 183 x 107 cm.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Hardhouten draaikruk 4086
Hardhouten draaikruk

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Franse vossenkop eettafel, 1880 4091
Franse vossenkop eettafel, 1880

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Wortelnoten commode 4092
Wortelnoten commode

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Indonesisch kampferhouten schrijfbureau 4093
Indonesisch kampferhouten schrijfbureau

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Chinees lakwerk kastje 4094
Chinees lakwerk kastje

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
18e Eeuwse houten koffer 4097
18e Eeuwse houten koffer

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Antieke Franse naaitafel 4099
Antieke Franse naaitafel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Grote Engelse tiltop tafel 4109
Grote Engelse tiltop tafel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Eiken secretaire, 1850 4111
Eiken secretaire, 1850

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Engelse armleunstoel 4116
Engelse armleunstoel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
18e Eeuwse eiken dekenkist 4127
18e Eeuwse eiken dekenkist

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Hollandse eiken tafel 4129
19e Eeuwse Hollandse eiken tafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Franse bijzettafel, 1900 4133
Antieke Franse bijzettafel, 1900

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke Duitse commode, 1890 4134
Antieke Duitse commode, 1890

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Bruin lederen armleunstoel 4137
Bruin lederen armleunstoel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bruin lederen armleunstoel 4138
Bruin lederen armleunstoel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Mahonie chiffoniere, 1840 4142
Mahonie chiffoniere, 1840

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke Duitse vitrinekast, 1870 4143
Antieke Duitse vitrinekast, 1870

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Ronde salontafel Ø 97 cm. 4147
Ronde salontafel Ø 97 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee Chinese hockers 4151
Twee Chinese hockers

Resultaat:

140 EUR